Americký herec Sean Penn požádal o oficiální odloučení od své manželky Robin Wright-Pennové poté, co nevyšel jejich pokus o usmíření. Uvedl to zpravodajský server BBC.

Podle soudní zprávy z Marin County zažádal Penn o odloučení od manželky již 23. dubna pro nepřekonatelné neshody. Jejich manželství trvalo 13 let, mají dvě děti, osmnáctiletou dceru Dylan a patnáctiletého syna Hoppera. Penn uvedl, že v současné době hledá s právníky způsob, jak pro své děti zajistit fyzickou a právní péči.

Sean Penn se manželkou Robin Wright-Pennovou

Pennovi si podali už v prosinci 2007 žádost o rozvod, ale po čtyřech měsících ji opět stáhli. Během jejich odloučení byl Penn spatřen na oscarovém večírku v Los Angeles s modelkou Petrou Němcovou.

Osmačtyřicetiletý Penn získal ve své kariéře dva Oscary, druhou sošku si odnesl v únoru 2009 za hlavní roli ve filmu Milk, v němž si zahrál homosexuálního aktivistu Harvey Milka. V roce 1985 se oženil se zpěvačkou Madonnou, ale manželství se zakrátko rozpadlo. Jeho nynější manželka Robin Wright-Pennová si zahrála například v romantickém dramatu Vzkaz v láhvi v roce 1999. V současné době má roli v investigativním thrilleru State of Play.

Reklama