Samotné otěhotnění se zdá být někdy nekonečným příběhem. Ale když je na konci této, občas strmité, cesty vytoužený cíl, a to zdravoučké miminko, je to nejen pro maminky ten nejkrásnější pocit. Značka LOVI připravila na svých nových webových stránkách nejrůznější poradny, které pomáhají maminkám řešit základní problémy. Co vás v naší poradně čeká?

Jak zvládnout celé těhotenství
Některé maminky měly to štěstí, že se jim podařilo otěhotnět téměř lusknutím prstů. Jiné zase řeší časté problémy během těhotenství, jako jsou infekce, chřipky, nespavost. Maminky by se měly cítit pohodlně a jakékoliv nestandardní situace řešit se svým lékařem. Existují však základní rady, jak třeba těmto problémům předcházet.
blobid0.png

Zdraví je potřeba chránit
Pečujte o sebe, stravujte se zdravě a zásobte své tělo tekutinami, protože vyschlá sliznice je náchylnější k infekcím. Nebojte se lehké fyzické aktivity, jako je chůze a procházky na čerstvém vzduchu. To vše může posílit vaši imunitu během tohoto krásné období.

Nemoci v těhotenství
A co když přijde nemoc? I to se může stát. Léky určitě nejsou tabu, ale je nutné vše konzultovat s lékařem. Můžete si během těhotenství nachystat bylinkové čaje či vitamín C, které tak budete mít stále po ruce. Někdy se stačí vypotit v posteli, vypít čaj, ale nesmíte nic podceňovat. Svému lékaři vždy oznamte, že jste těhotná. Jinou stránkou jsou pak vaginální infekce, které vznikají kvůli hormonálním změnám během těhotenství. Jaké jsou příčiny a symptomy těchto infekcí, se dozvíte v naší laktační poradně.

Rodíme!
Ani na tuto rubriku značka LOVI nezapomíná – hodně se ptáte, jak se vlastně na tuto událost připravit, co si s sebou zabalit do porodnice, co je vlastně císařský řez, ale také, jak prožít a přežít šestinedělí.

Když kojení není samozřejmost
Kojení je bezesporu to nejkrásnější, co může maminku a miminku potkat. Nejpřirozenější cesta krmení, nejintimnější zážitek a neskutečná blízkost. V naší poradně se dozvíte nejen o tom, proč je kojení zdravé, jak s ním začít a jaké by mělo být první přisání miminka k prsu, ale také jak pečovat o prsa, jak předcházet dětské kolice nebo o pomůckách, které vám mohou s kojením pomoci.
5c73e244e807fobrazek.png

Výrobky LOVI pomáhají
A nesmíme ani zapomínat na výrobky značky LOVI, které vám mohou ulehčit život nejen po porodu a v šestinedělí. Představíme vám naše novinky mezi odsávačkami mateřského mléka, ale také chrániči bradavek či antikolikovými láhvemi.

Sledujte nás také na sociální síti Facebook či Instagram, kde představujeme nové kolekce, radíme maminkám nebo pořádáme soutěže.
5c73e2553d02dobrazek.png

O značce LOVI:
Profesionální podpora a ochrana kojení
Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

„Kojení je ideální forma výživy, kterou si dítě instinktivně vybírá od chvíle narození. Proto je hlavním cílem značky LOVI ochrana sacího reflexu dítěte.”

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
5c73e26a7ebe0obrazek.png
 
 

Reklama