takže ho zná lépe než my všechny dohromady. Jaký byl a jak to ovlivnilo její rozhodnutí při volbách, to se dočtete v příspěvku od čtenářky paní Skalníkové

Dobrý den. Patřím mezi dříve narozené. Jsem o dva roky mladší než Miloš. Dovoluji si mu tak říkat, neboť jsme chodili do jedné školy - Střední ekonomické v Kolíně - on o dva ročníky výše. Již tehdy jsme byli všichni blbí, jen on nejchytřejší, již tehdy neměl žádné kamarády.

Z těch debat, které vede, se mi zvedá žaludek. Budu volit slušného člověka a moje mnohočetná rodina též. Před chvílí mi telefonovala moje dcera, která pracuje v Ústí nad Labem, a říkala, že má ze Zemana od včerejška zvýšený tlak. Ona i její kolegyně se shodly, že tento muž nemůže náš národ reprezentovat. A pokud to vyhraje pan Karel S., tak zabijeme dvě mouchy jednou ranou, neboť doufám, že pan Klaus splní, co řekl a emigruje.

Mějte se prima a Volte Karla!!!

Skalníková J., Kolín

Milá paní Skalníková, jsem ráda, že jste se ozvala a že nevyužíváte protekce, kterou jste možná mohla u Miloše mít. Kdo by mohl říct, že chodil s prezidentem do jedné školy?

Text nebyl redakčně upraven

  • Sledujete prezidentskou kampaň? S jakými pocity?
  • Komu fandíte, kdo je vaším favoritem a proč?
  • Ovlivnily vás ve volbě nějaké nové skutečnosti, nebo si stojíte za svým?
  • Volila jste stejného člověka i v prvním kole? Pokud ne, proč jste se rozhodla tak, jak jste se rozhodla?
  • Shodujete se ve své volbě se svými blízkými a přáteli? Nebo si jdete za svým proti jejich názoru? Už jste se s někým kvůli tomu pohádala?
  • Viděla jste kandidáty na vlastní oči? Zúčastnila jste se osobně nějakého mítinku nebo veřejné diskuze? Jaké jste si odnesla zážitky?
  • Rozhodla jste se, že k volbám nepůjdete? Z jakého důvodu?

Napište nám. Vyjádřete svůj názor. Obhajte si svého favorita.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama