Také někteří členové rodiny nosí účes jako pěkně střižený trávník???
Když jim trávníček povyroste, vezmete praktický zastřihovač a sama vytvoříte kratší verzi??? Je to přece tak jednoduché a bez pomoci drahého kadeřníka………..

Philips představuje zastřihovače vlasů, díky nimž bude Váš účes perfektní, aniž byste museli opustit pohodlí Vašeho domova.

Vlasy tvoří velice důležitou součást image každého člověka. Péče o ně není jednoduchá a zabere spoustu času. S řešením, jak docílit, aby Váš účes vypadal skvěle, aniž byste strávili hodiny na cestách ke kadeřníkovi a zpět, přichází společnost Philips.
Philips představuje nové zastřihovače vlasů.

Zatímco ženy své vlasy rády svěřují do péče kadeřnic a kadeřníků, u pánů je situace ve většině případů opačná.
Mnoho mužů totiž považuje návštěvu kadeřníka za zbytečnou anebo za nutné zlo, ke kterému ho žena stále nutí.
S řešením přichází společnost Philips, dodávající na český trh hned několik modelů zastřihovačů vlasů, které mohou využít všichni členové Vaší rodiny.
Možná Vám teď prolétne hlavou myšlenka, že zastřihovače jsou určeny pouze pro ty, kteří chtějí mít na hlavě maximálně půlcentimetrový sestřih podobný dokonale střiženému golfovému trávníku.
Dovolte nám tedy představit Vám, co zastřihovače vlasů Philips nabízí.

Zastřihovače vlasů Philips jsou rozděleny do tří sérií s označením – 200, 400 a 600.
Součástí série 200 je například model HQC 241 umožňující sedmistupňové nastavení délky od 4 do 21 mm. Je vybaven jedním snímatelným nástavcem s trojrozměrně zaoblenými zuby, tvarovacím hřebenem a čistícím kartáčkem. HQC 241 je ideální investicí, pokud si opravdu vyberete jakoukoliv variantu „anglického trávníku“ v krátkých délkách.

Zastřihovač HQC 442 ze série 400 již nabízí možnost upravování delších vlasů, a to až o délce 4 cm. Výrobek je vybaven dvěmi snímatelnými nástavci a to jak pro delší účesy (2,4 – 4 cm), tak pro ty kratší (0,4 – 2,1 cm). Společně se zastřihovačem obdržíte holičskou sadu včetně tvarovacího hřebenu a nůžek a brožurku s podrobným návodem „Modelování a tvarování účesu“. HQC 442 je již model pro větší „střihače“. Díky němu si můžete na hlavě vytvořit třeba nyní velice moderní účes ala David Backham.

Poslední sérii 600 tvoří dva modely HQC 644 a HQC 688.
Oba dva nabízejí jak variantu dlouhého (2,4 – 4 cm), tak i krátkého (0,4 – 2,1 cm) zastřihování.
Nástavce jsou z průsvitného materiálu a mají trojrozměrné zaoblené zuby. Velkou zbraní těchto typů je systém kopírování povrchu hlavy, díky němuž se zastřihovače přizpůsobí tvaru Vaší hlavy a sníží tak na minimum nebezpečí chyb.
HQC 688 má nabíjecí baterii, která po 12 hodinovém dobití vydrží až 50 minut nepřetržitého provozu bez použití síťové šňůry.

Ceny všech zastřihovačů se pohybují od 999,- Kč – 2690,- Kč

Více informací o dalších výrobcích Philips najdete na www.philips.cz