Postavičku měl, jak se na mladého hokejistu sluší a patří. Choval se sebevědomě a mluvil zrovna tak. Zdálo se, že si je jistý a má na osmnáctiletého nějaké zkušenosti, ale řeknu vám, že to bylo úplně jinak.

 

Byla jsem zhrzená z předešlého vztahu.

Potkala jsem totiž atraktivního staršího muže, který dobře vypadal a byl dobře zabezpečen. Taky musím zmínit, že jako milenec stál za hřích. Ale to bylo tak asi vše, byl to totiž hrozně studený čumák. City u něj nehrály žádnou roli a brzy vyšlo najevo, že bere náš vztah jako hru "buď anebo". Pokud zaplatil večeři nebo mi přinesl dárek, znamenalo to, že se s ním musím vyspat. Nemusím vám asi říkat, že i když jsem to s ním dělala ráda, totálně jsem po tomto zjištění ochladla. Byla jsem rázem jako frigidní.

Rozešla jsem se s ním a byla zase sama. A sama jsem ve svých 26 letech byla hrozně nerada.

 

Můj zajíček byl mladším bratrem mé kamarádky.

Že se mu líbím, jsem poznala na první pohled, a upřímně řečeno mě to zpočátku vůbec nezajímalo. Byl tak mladý, že ve mně spíše evokoval mateřské city.

Shodou náhod jsme se vídali častěji a zaujal mě svým humorem. Rozesmával mě každou chvíli, jeho vrstevnice se kolem něho stále točily. On si ale našel místo vždy jen vedle mě.

 

Začínal mě bavit.

Rozptyloval mě svými vtípky a vždy tu byl pro mě. Nabídl se, že mě doprovodí.

Ve tmě mě chytil za ruku a vedl k taxíkům. Chtěl pusu na rozloučenou, a tak jsme se začali líbat. Bylo to jen líbání, ale mně skoro přišlo, že dělám něco nepřístojného. Uprostřed líbání jsem se začala smát...

 

Zajíčka ale nic neodradilo. Jednoho dne se osmělil a pozval mě na chatu.

Nakoupil pití a jeli jsme. Zatopil v krbu a docela to začalo vypadat, že se umí postarat o spokojenost ženy. Bohužel to pak bylo už jen na mně...

 

Znal snad jen jednu polohu, a hned jak to šlo, tak na to hupnul. No jako ten zajíc...

Chvilku jsem ho nechala vyhopsat a změnila jsem kurs. Nejdříve opatrně, pěkně zezadu (to už snad musel někde aspoň vidět) a pak jsem ho pomaloučku vzala do rukou. To ho ale trochu vyplašilo, vrátili jsme se k zaječím pohybům. Proboha, jak já se nudila!

 

Během toho večera jsem ještě několikrát zkusila cokoliv jiného! Byla to ale hrozná dřina a já z toho celého neměla vůbec nic. On měl ale ve finále čtyři orgasmy krátce za sebou a byl z toho značně vyjukanej. To se nedivím...

 

Ale mně to pro jednou stačilo a nejsem zřejmě typ k zaučování mladíků. Ručky ho plašily a z líbání na břichu byl nervózní. K orálku jsme se samozřejmě nedostali vůbec.

Děkuju pěkně, vracím se ke správným zkušeným kmetům...

 

A co vy, měla jste někdy svého zajíčka? A jaké to bylo?

Reklama