Krásné odpoledne!

Tak mi to nedá a i já trošku o tom kutilství napíšu.

Vyloženě kutila, který by měl doma dílničku a neustále něco vyráběl, spravoval či vylepšoval, doma nemám. Za to mám doma muže, co dělá spíše ty ženské práce - žehlení, umývání oken, věšení záclon, vysávání, vaření atd. atd. A řeknu Vám, není to vůbec špatné... Přitlouct hřebík, vyměnit žárovku, vymalovat, položit koberec a podobné prkotinky si dělám povětšinou sama, tím ale nechci říct, že by to manžel neuměl.

Spíš to tak máme ale rozdělené. On jako správný gentleman mi dává vybrat: „Miláčku, budeš radši vysávat, nebo přiděláš tu poličku?" No a já tedy rozhodně radši přidělám tu poličku, protože vysávat byt po čtyřech prccích je vážně docela makačka.

Na co je ale můj drahoušek naprosto, s prominutím, blb, je oprava elektroniky - PC, video, rádio, o televizoru ani nemluvím. Jak už jsem psala dneska v diskusi po jedním článkem -  to jeho: „Pusenko, miláčku, prosím Tě, ten počítač zase nefunguje, můžeš se na to podívat?" vážně miluju.  Nebo: „Pusenko, to video zas žere pásky, mohla bys to prosím Tě nějak vydělat a vyčistit?" No jasně že mohla, co mi taky zbývá, že?

Co ale musím mému manželovi nechat, je jeho dokonale mistrovské kutilství v posteli. Dámy (a Richarde), to klobouk dolů ! Tento druh kutilství zase já radši přenechám jemu, přece jen na to nemám to správné nádobíčko :-).

Eva


P. S.: Teď si ještě čtu ty otázky - A co děláte, když kutila nemáte? Jak si pomáháte? Soused? Milenec? Tak co se, Richarde, týče postelového kutilství, pokud manžel není doma, obvykle si pomůžu sama :-)).

Milá Evo,
díky za příspěvek, zejména poslední část o tom, jak soběstačná jste, je velmi potěšující, zejména pro pana manžela, který neumí zachránit sežranou pásku. Kupte mu DVD, to mu nic žrát nebude.:)