píše ve svém příspěvku čtenářka s nickem DASKAADA. A tak nosí kraťasy ráda a často a za svou postavu se nestydí. Pokusy zhubnout už vzdala, ale snaží se být upravená a hezky oblečená. To je její recept na spokojenost

Zdravím všechny a přeji hezký den. 

 Navzdory tomu, že moje postavička je, dá se říci, trochu kulatější a mám stehna a zadek jako věstonická Venuše, kraťasy nosím ráda a často. Za svou postavu se nestydím a svojí celulitidou se už dáááávno netrápím, však kdo nechce, ať se nedívá, ne?
 Snažila jsem se zhubnout často, ale bohužel vím, že se mi to nikdy nepodaří, jelikož mám nemocnou štítnou žlázu a navíc trpím bipolární poruchou, beru tudíž hodně léků, jsem nateklá a ať se snažím jak se snažím, nejde to. Alespoň se teda snažím posilovat.
 Se svojí boubelatou postavou jsem se naučila žít, a taky jsem se naučila to, že to nesmím zabalit, tak se snažím hezky malovat a oblékat se. Když jsem byla v pubertě, byla jsem štíhlá jako proutek a letěly džínové šortky, ty jsem nosila skoro pořád, potom mi naši dovezli ze Španělska kožené kraťasy, světle-hnědé, které mi holky na gymplu záviděly a jelikož nosí maminka kraťasy i v zimě k vysokým kozačkám, tak u nás letěly kraťasy. V létě-v zimě, pod kolena, ke kolenům, nad kolena a ty riflové byly těsně pod zadek.

 Teď už je sice nenosím, spíš taková ta střední zlatá cesta, ani krátké ani dlouhé, a taky podle počasí. Když je chladněji, dám si pod kolena, v létě trochu pod zadek a cítím se fajn. Jsem na ně holt zvyklá.

A barva....nejraději černá, a džínové.


 DASKAADA

Co vy a šortky, milé ženy-in?

  • Nosíte je? K jakým příležitostem? Na jakou délku nohavic si troufnete?
  • Jakou máte nejraději a proč?
  • Jste k sobě kritická? Podle čeho vybíráte kraťasy?
  •  Jakou délku jste nosila dříve a jakou dnes?
  • „Vyrábíte“ si kraťasy ustřižením dlouhých kalhot, nebo si zásadně kupujete originál?
  • V jakých obchodech nakupujete? Ve sportovních, módních, nebo v sekáčích?
  • Kolikatery šortky máte?
  • Nosila byste šortky i jako součást kostýmu, nebo vám to přijde scestné?
  • Co říkáte na šortkový overal?

Napište nám a pošlete třeba fotku svých nejmilejších kraťasů. Nejlépe na sobě.

A vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

Máme pro vás ještě jednu úžasnou vůni od Avon. Little gold dress

avon

Reklama