Pokud chcete mít zahradu s krásně zeleným trávníkem, záhony plnými barevných květin a úrodou ovoce a zeleniny, nesmíte zapomenout na pravidelné a pečlivé zavlažování. Vybavte proto svou zahradu kvalitním závlahovým systémem a nemusíte se o ni bát ani o dovolené.

Nejpohodlnější cestu jak přivést vodu na jakékoliv místo na vaší zahradě představuje Original Gardena system. Ten nabízí široký sortiment výrobků, které lze použít pro vynikající a bezpečné spojení mezi hadicemi a ostatními výrobky Original Gardena system. Spojky jsou konstruovány tak, aby manipulace s nimi byla velmi jednoduchá a aby přinášely vodotěsné spojení nejen mezi vodovodním kohoutkem a hadicí, ale i mezi hadicí a zavlažovacím zařízením. Všechny spojky vydrží dlouhodobou zátěž a jsou kompatibilní s ostatními oblastmi zavlažovacích systémů.

 POWER GRIP

Nová technologie POWER GRIP zaručuje, že všechny komponenty díky speciálně tvarovanému pouzdru s rýhováním dobře drží, montáž je tak naprosto bezproblémová. Měkké plastové úchopy s prohlubněmi zase umožňují pohodlnou manipulaci.

Rychlospojka se používá pro rychlé připojení hadice na šroubení u vodovodního kohoutku. Pokud chcete spojení rozpojit, stačí jednoduše zatáhnout oranžový kroužek na rychlospojce směrem dolů. Stopspojku nainstalujte na konec hadice, díky ní se průtok vody automaticky zastaví při výměně koncového zavlažovacího příslušenství, jako je sprcha či zavlažovač.

 POWER GRIP

Dalším praktickým komponentem je průtokoměr Smart Flow, který jednoduše připojíte buď přímo na vodovodní kohoutek nebo mezi zavlažovací zařízení a stopspojku a nabízí čtyři funkce pro měření množství použité vody: spotřebu vody za den, za sezónu, za zavlažovací cyklus a aktuální průtok v litrech za minutu.

gardena7

Díky výkyvné spojce na vodovodní kohoutek se vám hadice při zavlažování již nikdy nebude zalamovat a přetáčet. Přípojka má úhel 90° a je otočná o 360°. A pokud vás po skončení práce unavuje zdlouhavé namotávání použité hadice, pořiďte si na ni nástěnný samonavíjecí box. Do něj se dá hadice navinout stiskem jediného tlačítka a úklid tak máte hned hotový.

 POWER GRIP

Záleží již jen na vás a potřebách vaší zahrady, do jakých koncových zařízení vodu s pomocí Gardena systému přivedete. Ať už chcete zalévat rozsáhlé plochy pomocí ručního postřikovače, pravidelně zavlažovat trávník či dávkovat vodu šetrně a po kapkách ke kořenu každé rostliny v záhonku, vždy oceníte jednoduché a precizní provedení všech komponentů Original Gardena system.

Nové zahradní postřikovače a sprchy od značky Gardena jsou navíc vybaveny unikátní ochranou proti poškození mrazem, se zazimováním těchto nástrojů si tak nemusíte dělat žádné starosti. Prvky z měkčeného plastu zajišťují mimořádnou odolnost proti poškození v následku pádu. Tyto nástroje navíc vynikají nadstandardní uživatelskou ergonomií, všechny je také lze ovládat jednoduše pouze jednou rukou. Samozřejmostí je možnost dávkování vody dle aktuální zavlažovací potřeby.

 POWER GRIP

 POWER GRIP

 

Reklama