Kolikrát se vám v životě stalo, že se obrazovka vašeho mobilního telefonu špatnou manipulací roztříštila na tisíce kousků? Nepříjemný verdikt výrobce, že na rozbitý displej se nevztahuje záruka, vám vezme úsměv z tváře. Tato zlá realita se však stává minulostí! Lenovo totiž přichází s letním hitem Moto X Force. Tento smartphone je vybavený nerozbitným displejem, u kterého máte záruku, že se neroztříští ani nepraskne.

h

Smartphone Moto X Force z dílny Lenovo je vybaven displejem Moto ShatterShield, který je prvním nerozbitným displejem na světě.Na displej a integrovaný objektiv je navíc poskytnuta čtyřletá záruka, která zaručuje, že se displej mobilního telefonu při běžném používání nerozbije. Již nikdy tak nebudete muset procházet kolečkem reklamací či zdlouhavých a nákladných oprav rozpraskaného displeje.

Kromě maximální odolnosti přináší 5,4palcový displej s rozlišením QHD (1440p) uživatelům o 77 procent více pixelů než klasický displej s rozlišením 1080p. Moto X Force se tak snadno stane vaší soukromou televizní obrazovkou, na které si vychutnáte filmy a videa v nejvyšším detailu. Dostatečný výkon nejen pro přehrávání filmů, ale také pro všechny aplikace, hry a další zábavu poskytne extrémně výkonný osmijádrový procesorem Qualcomm Snapdragon 810.

Díky baterii s kapacitou 3760 mAh, která vydrží až 48 hodin na jedno nabití, se už nemusíte zdržovat neustálým dobíjením telefonu. Pro případ náhlého nedostatku energie je Moto X Force vybaven technologií TurboPower , která zajistí, že během patnácti minut nabijete smartphone až na 13 hodin dalšího provozu.

d

Na koupaliště bez obav

Letní radovánky doslova vybízejí k zachycení všech důležitých momentů se zadním 21Mpx fotoaparátem, který vyfotí ostré fotografie prakticky za jakýchkoliv světelných podmínek. O všechny snímky nebo videa se navíc můžete ihned podělit se svými přáteli na sociálních sítích prostřednictvím vysokorychlostního připojení LTE (4G).

Voda a vlhkost jsou největším nepřítelem všech mobilních telefonů a elektroniky. Vy se ale nemusíte bát vzít Moto X Force klidně i na party u bazénu. Smartphone je totiž vybaven vodou odpuzujícím povlakem, který jej dokonale ochrání.

Další informace najdete na http://shop.lenovo.com

Reklama