Píše upřímně čtenářka s nicekm Dispečerka. Není důvod jí nevěřit, málokterá z nás si dokáže představit sádru od ramene po zápěstí, v horkém létě. Jak k ní přišla a jaké si vzala ponaučení, se dočtete v jejím příspěvku.

Jsem vášnivá cyklistka a jak už to tak při sportu bývá občas o nějaký ten šrám, v horším případě úraz, není nouze. Stalo se mi jednou, že jsem nestačila zabrzdit, když mé dvě kamarádky přede mnou spadly z kola a najela jsem přímo do nich. Vyletěla jsem z kola, naštěstí jsem měla přilbu, ale stejně to odnesl můj loket, který musel do sádry. Moc sranda to tedy nebyla, spíš velká otrava. Zasádrovanou jsem měla ruku od ramene až po zápěstí. A byla to ta těžká sádra!

Horké léto, dost jsem se potila, ruka natékala... Fakt děs. A nějakou odlehčenou? To mi řekli hned na příjmu, že zrovna nemají, že jim došla. No, přijela jsem tam tenkrát ve starém favoritu. Kdybych možná přijela Jaguárem, tak by tam možná ještě nějakou odlehčenou vyškrábli. Ale všechno zlé nakonec skončilo, loket srostl, sádra šla dolu, proběhla nějaká rehabilitace a já mohla znovu na kolo.

Ale řeknu vám, po té nehodě jsem pak byla mnohem obezřetnější.

Zdraví Dispečerka

Milá Dispečerko, tak to vám nezávidím. Mně stačil jen ten prst, abych byla otrávená. Kůže pod sádrou taky šíleně svědí, brrr

Co vy, milé ženy-in? Jaké máte zkušenosti se sádrou? Už jste měly někdy něco zlomeného? Která část těla to odnesla? Musely jste mít těžkou sádru, nebo jste si už vyzkoušely tu odlehčenou? Napište nám na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama