Aktuálně probíráme téma zastínění. Rádi vám přinášíme zajímavé tipy na možnosti, kterými se můžete inspirovat.  V dnešním článku vám představíme screenové rolety od společnosti Isotra.  Tento typ rolet představuje moderní prvek zastínění. Svým propracovaným, technickým provedením dotváří nadčasový vzhled administrativních budov či rodinných domů. Tento typ screenových rolet je vhodný jak pro interiérové, tak exteriérové použití.

Screenové rolety ISOTRA představují vysoce účinnou, estetickou a moderní stínící techniku, s jejíž pomocí lze zajistit příjemnou teplotu v interiéru i optimální světelné podmínky pro práci a odpočinek.

Technologie výroby tkanin pro tyto nadčasové rolety zajišťuje jejich vysokou odolnost proti působení vnějších vlivů, jako je vítr nebo změny teplot či vlhkosti.

Isotra

Podle typu provedení si můžete vybrat z několika tdruhů jako jsou například rolety Screen GW s krycím profilem nebo její odlehčenou variantu Screen LITE bez krycího profilu, s možností bočního vedení lankem či vodící lištou. Screenová rolety se zipovým systémem Screen ZIP v dolní pozici uzamyká látku, což zajišťuje její absolutní vypnutí. Pokud se vám líbí, najděte si takový typ, který vám bude vyhovovat.  Díky speciálnímu vedení látky v bočních lištách podstatně zvyšuje odolnost rolety proti větru, v uzavřené poloze částečně nahrazuje síť proti hmyzu, a v případě použití látky typu blackout zajistí velmi účinné zatemnění.

Řadu stávajících screenových rolet letos doplní dvě novinky, které vám chceme představit: 

Screenová roleta HR7

Tento model screenové rolety je jednoduchým a efektivním řešením pro zajištění příjemné teploty v interiéru a optimálních světlených podmínek pro práci i odpočinek.

Přednosti a výhody:

 • 2 typy moderních boxů: hranatý pro strohou architekturu nebo zaoblený pro více tradiční budovy, oba typy dostupné ve 3 velikostech
 • Vyvážená spodní lišta pro vedení a napnutí tkaniny
 • Třída odolnosti proti větru 2
 • Možnost spřažení až 3 kusů rolet
 • Možnost vedení lankem i vodícími lištami
 • Jednoduchá montáž
 • Garantovaná plocha až 9 m2

Isotra

Screenová roleta HR8-ZIP

Hledáte extrémně robustní screenovou roletu, ale zároveň ochranu proti

hmyzu? Potom screen HR8-ZIP je ideální volbou. Tato roleta má jedinečný

systém vodících lišt, který zajišťuje vysokou odolnost proti větru

a udržuje látku dokonale napnutou.

Přednosti a výhody:

 • Ideální pro pasivní stavby, neboť plášť budovy není narušen
 • Tkanina zůstává déle napnutá díky inovativnímu ZIP systému s kovovou pružinou
 • Výběr ze 2 typů designů boxu: moderní nebo klasický, oba typy dostupné ve 4 velikostech
 • Možnost spřažení až 3 kusů rolet
 • Vysoká odolnost proti větru (třída odolnosti proti větru 3)
 • Garantovaná plocha 18 m2

Isotra

Více na www.isotra.cz

Společnost ISOTRA, to je synonymum pro výrobu interiérových a exteriérových žaluzií, látkových rolet, plisse, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz a screenových rolet. Důležitou součástí výrobního programu je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a technologických celků pro výrobu žaluzií. Technologickou vyspělost společnosti dokládá vlastnictví několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky. Letos slaví 25 let působení na trhu.

iso

Naše články pro další inspiraci od společnosti Isotra:

Reklama