Začíná Schwarzkopf Elite MODEL LOOK 2014!

Exkluzivní spolupráce značky Schwarzkopf a prestižní modelingové soutěže Elite Model Look pokračuje i v letošním roce. Jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky na světě a jednička ve vlasové péči v České republice, značka Schwarzkopf, se tak již počtvrté stala generálním partnerem a spoluorganizátorem velkého projektu.

Díky němu jsou každoročně objeveny ty nejlepší modelky a skutečné hvězdy módního průmyslu. Vlasoví odborníci značky Schwarzkopf budou i v průběhu letošního roku pečovat o kandidátky, a to nejen během castingových kol, ale také před a během národního finále pro Českou a Slovenskou republiku. Podobně jako v uplynulých letech, se bude v rámci exkluzivní spolupráce na všech propagačních materiálech objevovat logo Schwarzkopf Elite Model Look. Toto logo bude zároveň součástí televizní a tiskové reklamní kampaně.

pavli

Pavlína Němcová

Ambassadorkou Schwarzkopf Elite Model Look se také v letošním roce stala česká topmodelka Pavlína Němcová, která bude provázet celým letošním ročníkem soutěže. Navštíví také jednotlivá kola castingů a bude se podílet i na výběru modelek. Zároveň zasedne i v porotě na finálovém gala večeru.

„Spolupráce v uplynulých letech se skutečně osvědčila a naše cíle i očekávání se naplnily. Značka Schwarzkopf dostala příležitost ukázat, že patří v oblasti vlasové kosmetiky ke skutečné špičce. Společně s Elite Model Look pomáháme objevovat pro svět nové a nové modelky, což je pro nás obrovskou výzvou a motivací,“ říká k projektu Radka Šimánková, marketingová manažerka divize Beauty Care, Henkel ČR.

kristi

Kristina Chrasteková

„V České republice a na Slovensku má naše soutěž dlouhou tradici. První ročník se konal již v roce 1992. Od té doby projekt objevil mnoho českých a slovenských modelek, které si ve světovém modelingu získaly respekt a uznání. Jsme hrdí na to, že naším generálním partnerem je značka Schwarzkopf. I díky tomu můžeme poskytnout začínajícím modelkám nejen perfektní péči o vlasy, ale i vstup do modelingu na nejvyšší profesionální úrovni. Finalistky soutěže SEML se výborně uplatňují i v reklamách na vlasovou kosmetiku značek z portfolia Henkel, za mnohé vzpomeňme Hanu Jiříčkovou, Viktórii Halenárovou či Andreu Bagiovou. Díky spolupráci se Schwarzkopf stoupá i celková úroveň a vizibilita castingů a finálového galavečera. Jsem také velmi potěšen, že ambassadorkami našeho společného projektu se i tento rok staly topmodelky Pavlína Němcová a Míša Kocianová,“ říká ředitel soutěže Sáša Jány PhD.

Značka Schwarzkopf

Od chvíle, kdy si chemik Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně svou malou drogerii, uplynulo již 115 let. Dnešní mega značka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek firmy Henkel, zaštiťuje produkty pro barvení vlasů, péči i styling. Po celá léta značka Schwarzkopf vytrvale rostla a dnes patří k hlavním hráčům na světovém trhu. Od svých počátků se věnuje vývoji inovativních produktů a technologií a k dnešnímu dni má podáno přes 7 600 patentů. Právě díky značce Schwarzkopf společnost Henkel dokazuje, že je možné značky opakovaně přizpůsobovat současným trendům a poptávce, a tak je udržet po velice dlouhou dobu úspěšně na trhu.

schSoutěž Elite MODEL LOOK

Od svého vzniku v roce 1983 vyhledává soutěž Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Soutěž Elite Model Look odstartovala kariéru mnohých tváří známých z titulních stran světových módních časopisů jako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Cindy Crawford, Linda Evangelista či Diane Krueger. V České republice a na Slovensku se soutěž organizuje od roku 1992 a mnohým českým a slovenským modelkám pomohla odstartovat jejich kariéru. Za všechny jmenujme například Denisu Dvořákovou, Lindu Vojtovou, Hanu Jiříčkovou nebo Petru Němcovou.

eva

Eva Klimková

Termíny castingů Schwarzkopf Elite Model Look 2014:

 • Praha Ventrum Chodov 2.4.
 • Opava OC Silesia 3.4.
 • Ostrava OC Futurum 4.4.
 • Olomouc OC Haná 5.4.
 • Brno Olympia Brno 6.4.
 • Jihlava NC City Park 7.4.
 • České Budějovice Igy Centrum 8.4.
 • Liberec OC Forum 9.4.
 • Kolín OC Futurum 10.4.
 • Karlovy Vary OC Varyáda 11.4.
 • Praha Centrum Černý Most 12.4.
 • Ústí nad Labem OC Forum 13.4.
 • Kladno NC Oaza 14.4.
 • Plzeň OC Plzeň Plaza 15.4.
 • Hradec Králové OC Futurum 16.4.

Více informací na www.elitemodellok.com

Reklama