finale-schwarzkopf-elite-model-look.jpg

O nadějných mladých talentech bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například globální ředitelka soutěže Elite Model Look Jennifer May Cope, ředitelka Oriflame ČR Jessica Andersson, zástupce Elite Paris Helene, či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, Saša Jány. „Jsem hrdý, že soutěž Schwarzkopf Elite Model Look je již 32. rokem nejúspěšnějším projektem v objevování nových modelingových talentů v Čechách a na Slovensku. Snažíme se o to, aby se z finalistů stali zdravě seběvedomí a úspěšní mladí lidé, kteří vědí, kam chtějí směřovat a čeho chtějí v životě dosáhnout. Doufáme, že budoucí generace našich modelek a modelů pochopila, že ve světě je hodně podob estetiky a krásna a uvědomují si svou originalitu,“ říká k projektu Saša Jány.

Večer bude již tradičně pod taktovkou režisérky Jany Burkiewiczové. Scénu letos poprvé navrhla renomovaná scénografka Lucia Škandíková.
I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2023, Michaela Kocianová, české a slovenské topmodelky Michaela Hlaváčková, Sasha Gachulincová či vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková.

64edf7bc429a9finale-SEML-6-.jpg

Hlavním módním partnerem finálového večera je OBSESSION concept store, který v České republice zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a další. Mužští finalisté se představí i v oděvech prestižního českého návrháře Jana Černého.
O styling celého večera se postará Daniela Pilná.

Projekt Elite Model Look se opět spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer, Heidi Klum či Toni Garrn a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

„Již více než 120 let má značka Schwarzkopf pevné postavení na trhu vlasových produktů. Je symbolem krásných a zdravých vlasů pro miliony lidí po celém světě. Dlouhodobý úspěch tkví nejen ve vynikajících produktech a v permanentním zlepšování, ale i v propojení s celou škálou osobností z modelingového průmyslu. Velice nás těší, že i v Čechách a na Slovensku můžeme pokračovat s Elite Model Look ve spolupráci a být generálním partnerem této nejprestižnější modelingové soutěže i v tomto roce. Doufám, že naše spolupráce s Elite Model Look pomůže dalším talentům prosadit se ve světovém měřítku“, říká k projektovému partnerství Roman Kýr, generální ředitel společnosti Henkel ČR a SR.

Beauty partnerem, jenž se postará o make-up všech finalistek a finalistů, je značka Oriflame. Krásu finalistek a VIP hostů podtrhnou šperky exkluzivního partnera večera české klenotnické značky ALO diamonds a rodinného klenotnictví Halada, které je multibrandem světových značek s tradicí už 45 let. Dalším partnerem je lifestylový magazín Feminity.

64edf85c4b6b2finalists.jpg

V průběhu měsíce května se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 15 castingů, které přilákaly tisíce mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhne od 26. srpna v hotelu Andaz Prague, kde budou zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Před zahájením gala večera budou mít hosté možnost vychutnat si exkluzivní šampaňské G.H.Mumm.

„Jsem rád, že finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR se bude opět konat v krásných prostorách Španělského sálu Pražského hradu. Tento rok bude jeden z nejsilnějších ročníků. Přistoupili jsme letos k novému scenografickému konceptu a jsem si jistý, že dvacítka charismatických soutěžících z Čech a Slovenska umocní krásný večer a že vítězky a vítězové budou důstojně reprezentovat své země na světovém finále“, dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Reklama