ElleZnačka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek společnosti Henkel, oznamuje, že se pro rok 2011 stává hlavním partnerem a spoluorganizátorem prestižní modelingové soutěže Elite MODEL LOOK. Vlasová kosmetika Schwarzkopf se tak po několikaleté úzké spolupráci se světově známými celebritami, včetně modelek jako např. Heidi Klum, stává součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

„Jsme velmi rádi, že jsme se se značkou Schwarzkopf stali součástí soutěže, v rámci které byly v minulosti objeveny takové hvězdy, jako například Cindy Crawford, Linda Evangelista, nebo z českých modelek Denisa Dvořáková či Petra Němcová,“ říká k projektovému partnerství Natálie Lorencová, tisková mluvčí společnosti Henkel ČR a dodává: „Pevně věřím, že v rámci tohoto jedinečného partnerství budeme mít možnost opět ukázat, proč je značka Schwarzkopf uznávánou mezi těmi, kdo udávají módní trendy. Spolu se Schwarzkopf Professional budeme pečovat o kandidátky, a to nejen během castingů do soutěže Elite Model Look, ale také před a během národního finále pro Českou a Slovenskou republiku.“

V rámci exkluzivní spolupráce značky Schwarzkopf a Elite MODEL LOOK vzniklo nové logo soutěže - Schwarzkopf Elite MODEL LOOK, které bude využito nejen na veškerých POS materiálech, ale zákazníci se s ním budou moci setkat i v obchodech. Stejně tak se stane součástí televizní a tiskové reklamní kampaně.

Značka Schwarzkopf

Od chvíle, kdy si chemik Hans Schwarzkopf otevřel v Berlíně svou malou drogerii, uplynulo již 113 let. Dnešní megaznačka Schwarzkopf, jedna z nejsilnějších značek firmy Henkel, zaštiťuje produkty pro barvení vlasů, péči i styling. Po celá léta značka Schwarzkopf vytrvale rostla a dnes patří k hlavním hráčům na světovém trhu. Od svých počátků se věnuje vývoji inovativních produktů a technologií a k dnešnímu dni má podáno přes 7 600 patentů. Právě díky značce Schwarzkopf společnost Henkel dokazuje, že je možné značky opakovaně přizpůsobovat současným trendům a poptávce, a tímto je udržet po velice dlouhou dobu úspěšně na trhu.

„Individuální krása je díky kvalitním produktům Schwarzkopf dostupná kdykoliv a pro každého. Pro kadeřníky je pak Schwarzkopf partnerem, na kterého se mohou obrátit, který poradí a pomůže rozvíjet jejich vlastní kreativitu a schopnosti,“ komentuje Radka Šimánková, marketingová manažerka divize Kosmetiky, Henkel ČR.

ElleOd svého vzniku v roce 1983 vyhledává soutěž Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Soutěž Elite MODEL LOOK odstartovala kariéru mnohých tváří známých z titulních stran světových módních časopisů jako Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Ines Sastre, Tatjana Patiz, Diane Krueger či Linda Vojtová. Díky struktuře soutěže se každá vítězka národního finále zúčastňuje také mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po molu a rozhovory pro media. Soutěž vrcholí večerním gala, na konci kterého porota sestavená z mnohých světoznámých osobností, vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Prvních patnáct finalistek získává dvouletou garantovanou smlouvu s agenturou Elite v celkové sumě převyšující jeden milion amerických dolarů.
„V České republice a na Slovensku se soutěž organizuje od roku 1992. Mnohým českým a slovenským modelkám pomohla odstartovat jejich kariéru a já jsem už velmi zvědává, co si pro nás letošní 20. jubilejní ročník soutěže Elite MODEL LOOK s novým partnerem a spoluorganizátorem, značkou Schwarzkopf, nachystá,“ říká Simona Krainová, ambasadorka soutěže Schwarzkopf Elite MODEL LOOK v České republice.

Chcete se do castingů zapojit? Nebo vyslat svou dceru? Tady a v těchto uvedených datech budou probíhat po celé ČR!

MĚSTO - OBCHODNÍ - CENTRUM DATUM
1 Praha Centrum Chodov 4. 5.
2 Karviná OC Karviná 5. 5.
3 Ostrava OC Futurum 6. 5.
4 Brno Olympia Brno 7. 5.
5 Olomouc OC Haná 8. 5.
6 Hradec Králové OC Futurum 9. 5.
7 Kladno NC OAZA 10. 5.
8 Karlovy Vary OC Varyáda 11. 5.
9 Kolín OC Futurum 12. 5.
10 Plzeň OC Plzeň Plaza 13. 5.
11 Praha Centrum Chodov 14. 5.
12 Liberec OC Nisa 15. 5.
13 České Budějovice OC Igy 16. 5.
14 Jihlava NC City Park 17. 5.
15 Mladá Boleslav OC Bondy Centrum 18. 5.
16 Pardubice OC Grand 19. 5.

Reklama