Za několik týdnů se téměř smaže hranice mezi uměním a skutečným životem. Kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (61) stráví několik hodin před kamerou a bude hrát sám sebe ve filmu Sylvestera Stalloneho (62).

Natáčení filmu The Expendables začne 28. března v Brazílii a na dva měsíce se přesune do New Orleans. Guvernér bude svou scénu ovšem natáčet v Los Angeles, jak v úterý uvedla komentátorka Sheryl Mainová, která spolupracuje se Sylvesterem Stallonem.

Po hvězdné herecké kariéře jde nyní u Schwarzeneggera o nezvyklé účinkování na "velkém plátně". Jak Arnold, bývalá hvězda akčních filmů, potvrdil, od té doby, co se v roce 2003 stal guvernérem, se před kameru pro své přátele postavil pouze třikrát. Jeho role bude tentokrát výmluvná: guvernér Kalifornie.

Stallone k filmu napsal scénář, sám ho režíruje a také si v něm zahraje. Ve filmu o skupině najatých žoldáků, kteří mají za úkol sesadit jihoamerického diktátora, se vedle Stalloneho a Schwarzeneggera objeví také Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke a Forest Whitaker.

Reklama