Milá Jano, ano, není nad to, když otevřete schránku a vypadne na vás pohled. To hned vykouzlí úsměv na tváři. Krásný den.


 

Dnes je doma modernich technologii a rada lidi , pokud cestuje, posle mms, sms pozdrav nebo da fotku na facebook. Nase postovni schranky jsou tak plne jen letacku a dopisu s modry pruhem.

Ano, je levnejsi dat fotku na facebook, nechat dat like mnoha pratelum. Ale co nase babicky v malych vesnicich? Nepotesilo by je dostat do schranky pozdrav od vnucky?

Cena je sice vyssi, pohled 10kc, znamka take v cizice vyssi, ale to , ze tam bude Vas rukovpis, ze to bude opravdu ten pozdrave od srdce, to proste nic nenahradi.

Navv kdyz otevrete postovni schranku, vypadne na Vas pohled treba s obrazkem Rima, babicka jej otoci a hned ji to vykouzli usmev na tvari,ze si na ni nekdo vzpomnel i kdyz je v tuto chvili tak daleko.

Jsem pro psani dopisu a pohlednit. Osobne mi dela radost, kdyz ji delam ostatnim
 
Jana Hornova

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama