Nebojte se, nečeká vás žádná protikuřácká ani prokuřácká kampaň. Jste přece ve Stylu a nastává čas slunečních brýlí.

Ne že by se jindy v roce nenosily.

Třeba já je mám stále u sebe.

Co kdyby náhodou vysvitlo slunce?

A kdyby ne, občas je docela fajn se za ně schovat. Nevyspalé oči, slzy, rozpaky, skrývám se za ně celá, když chci být uprostřed davu sama.

Hereckým slovníkem řečeno, uzavřu se do okruhu veřejné samoty.

To zní hezky, ne?Teď si dělám trochu legraci, ale je pravda, že správně zvolený tvar slunečních brýlí z vás udělá záhadnou ženu vamp. Celebrity jinak než v obrovských slunečních brýlích ani nepotkáte.Od svých nesmělých počátků ve třicátých letech, kdy se brýle s tmavými skly staly nejnovějším výkřikem módy, prošly řadou tvarových proměn.
V padesátých letech letěly motýlí, v šedesátých futuristické nebo obří, v sedmdesátých pilotky...Poslední dobou letí „mouchy“. A rovnou jimi zabijete dvě jednou ranou. Ochráníte nejen oči, ale i značnou část pleti obličeje před škodlivým slunečním zářením.Tak, milé ženy-in, jděte do toho!
Čím větší, tím lepší!
A když budou ještě kouřové…

Kde nejlépe nakoupit?

Tedy ne, že by to bylo směrodatné, ale brýle za lákavé ceny ve stáncích si nechte raději ujít. Jsou sice za pár šupů, ale bohužel jejich ceně odpovídá i kvalita. Nekvalitní plast se brzy poškrábe, pak se odporoučí šroubky, až se rozpadnou úplně. O věrohodnosti slunečních filtrů by se také dalo směle pochybovat. Takových mrtvolek mám doma plný šuplík.

Nejlepší by bylo nakupovat kvalitní brýle v optice… Já vím, právem zaúpíte: A co ta cena!

Pokud nechcete investovat velký obnos nebo jste chorobný „ztráceč“ jako já, můžete udělat kompromis a porozhlédnout se po slunečních brýlích v drogeriích nebo buticích.

Za rozumnou cenu se tam dají pořídit kousky nejen poměrně kvalitní, ale i módní, protože spolehlivě kopírují nejnovější trendy.

Tak lovu zdar! A ať nám slunce svítí, abychom měly důvod s novými okulárky vyrazit do ulic.

Jaké sluneční brýle nosíte vy?
Kde je kupujete?
Nosíte je, i když nesvítí slunce?

Reklama