Claudii Schifferové už muži neleží u nohou tak, aby je mohla jen bez zájmu překračovat.

Ne, nesnažíme se nikomu naznačovat, že německá supermodelka pozbyla něco ze své krásy a zestárla. Blonďatá modelka totiž své ctitele posílá rovnou do blázince. Poslední takový případ se stal v úterý.

Začalo to asi nějak takhle: už nějakou dobu se Claudie nemohla zbavit pocitu, že jí někdo sleduje. Když se procházela po ulici nebo "vegetovala" ve svém domě, pořád musela myslet na to, že není sama. A tyto její pocity se posléze potvrdily. Sledoval jí, šmíroval a teď se půjde léčit. Řeč je o čtyřiatřicetiletém Italovi Agostinovi Pomatovi, kterého britská policie obvinila ze stopování známé modelky. Vzhledem k tomu, že muž je psychicky narušený (jak ostatně při troše nadsázky prozrazuje i jeho příjmení), nepůjde za svoje počínání do vězení. Podle vyšetřovatelů by "špeh" nezvládl ani běžné soudní slyšení. V těchto dnech si tedy balí kufry a chystá se nastoupit dlouhodobou psychiatrickou léčbu. Celá kauza je tedy u konce. "Rozhodli jsme se případ uzavřít. Bylo od začátku jasné, že se jedná o psychicky nemocného člověka a že by soud byl zbytečný. On potřebuje lékařskou pomoc," uvedl v úterý pro agenturu Reuters mluvčí Britské královské vyšetřovací služby.

Pomata slavnou modelku špehoval přímo před jejím domem na východě Anglie. Schifferová tam žije spolu se svým manželem Mathewem Vaugnem, který se živí filmovou produkcí. Dvojici se letos v lednu narodil synek Caspar. Dvaatřicetiletá Claudie se na rozdíl od svého pomateného ctitele bude muset k soudu dostavit.

Reklama