schaumaJemným vlasům obvykle chybí nejen objem, ale také lesk a pružnost. Řešením tohoto problému je výběr správné kosmetiky. Nyní máte možnost vyzkoušet novinku Schauma Keratin Strong určenou speciálně pro jemné či slabé vlasy. Přípravky obsahují ochranný Komplex Keratinu s vědecky potvrzenými účinky. Vlasy jsou po aplikaci pružnější a zpevněné od kořínků až ke konečkům.

Nová řada Schauma Keratin Strong přináší dokonalé řešení pro jemné a slabé vlasy. Přípravky obsahují jedinečný ochranný Komplex Keratinu s koncentrovaným keratinem, který s dvojnásobnou silou posiluje jemné a slabé vlasy od kořínků až po konečky. Takto chráněné vlasy jsou při použití kombinace šamponu a balzámu až o devadesát pět procent méně lámavé.

Portfolio řady Schauma Keratin Strong:

  • schaumaPosilující šampon Schauma Keratin Strong určený pro jemné a slabé vlasy při mytí obnovuje vlasovou strukturu zevnitř a výrazně tak redukuje lámavost vlasů. Současně navrací vlasům ztracené proteiny, čímž je dokonale posílí.
  • Posilující balzám Schauma Keratin Strong vytvoří kolem každého vlasu ochranný film, a dodá mu tak sílu, lesk a poddajnost. Po jeho použití půjdou vlasy po umytí dobře rozčesat.
  • Bezoplachová péče ve spreji Schauma Keratin Strong okamžitě uvolní zacuchané vlasy a posílí jejich strukturu zevnitř. Je to vynikající pomocník pro každodenní použití, po jehož aplikaci jsou vlasy okamžitě krásně hebké. Přípravek se jednoduše aplikuje na vlasy vysušené ručníkem.

Všechny přípravky této produktové řady se vyznačují pečlivě zvoleným složením tak, aby společně přinášely dokonalé výsledky, přičemž jejich účinnost je vědecky potvrzena.

  • Posilující šampon Schauma Keratin Strong , 400 ml – DMOC 84,90 Kč
  • Posilující balzám Schauma Keratin Strong, 250 ml – DMOC 64,90 Kč
  • Bezoplachová péče ve spreji Schauma Keratin Strong, 200 ml – DMOC 84,90 Kč

Zapojte se do testování!

Chcete tyto novinky vyzkoušet? Pak se zapojte do naší soutěže! Máme připravené balíčky s produkty pro 10 z vás! Těšíme se na vaše postřehy a zkušenosti, které budeme publikovat dále. Do testovací soutěže se můžete zapojit ZDE

Reklama