NOVINKA: Schauma Beauty Oil

SchaumaV dnešní uspěchané době si vážíme každé vzácné chvilky odpočinku a relaxace, kdy můžeme hýčkat nejen svou mysl, ale i tělo. Symbolem luxusní péče, kterou si můžete dopřát také v klidu a pohodlí domova, jsou přírodní oleje, oblíbené a využívané zvláště při péči o suché vlasy. Značka Schauma od Schwarzkopf nyní představuje první pečující olej Schauma Beauty Oil, který suché a poškozené vlasy hýčká, dodává jim úchvatnou hebkost a nádherný lesk, a přitom je nezatěžuje. Odlehčené složení s vysoce kvalitními a intenzivně pečujícími oleji působí okamžitě a je vhodné i pro jemné vlasy.

Suché a poškozené vlasy potřebují obzvláště intenzivní péči, aby se obnovila jejich přirozená hebkost a lesk. Své vlasy můžete hýčkat nejen po umytí kvalitním balzámem, ale kdykoli během dne také luxusním olejem. Nyní máte k dispozici Schauma Beauty Oil – úžasného „zlatého“ pomocníka, bez kterého se zkrátka neobejdete.

Schauma Beauty Oil je ideální pro každodenní péči o suché a poškozené vlasy a nabízí luxusní péči za dostupnou cenu. Složení tohoto přípravku s obsahem  intenzivně pečujících olejů působí okamžitě a zanechává vlasy nádherně hebké a hladké. Olej lze přitom použít třemi různými způsoby: Před umytím poskytne vlasům hloubkovou péči a má regenerační účinek, při aplikaci na vlhké vlasy po umytí jim dodá nádherný lesk a poddajnost, a coby závěrečný krok při úpravě suchých vlasů je krásně rozzáří a zanechá je hedvábně měkké a lesklé. Složení je přitom tak lehoučké, že nezatíží ani jemné vlasy.

Schauma Beauty Oil má navíc další bonus. Díky praktickému menšímu balení se pohodlně vejde doslova do každé kabelky a stane se tak vaším každodenním nepostradatelným společníkem.

Novinka Schauma Beauty Oil (50ml) je na pultech obchodů k dispozici od ledna 2013 za doporučenou cenu 129,90 Kč.