A je to tady! Jaro! A s ním i sezona plná svěžích a trendy outfitů. Zamávejte zimě na rozloučenou a pojďte vykročit na cestu plnou stylových kombinací, různorodých stylů a barev.

fashion

Zapomeňte na nudu a oblíbené zimní černo-černé outfity. Jaro je tu od toho, aby se tráva zazelenala, stromy rozkvetly a naše šatníky a nálada ožila na maximum. A protože odvážným štěstí přeje, toto jsou čtyři oblíbené, přitom stále trendy a neokoukané kombinace, které by vás mohli inspirovat, bavit a třeba i vykouzlit úsměv na tváři. Protože usměvavým a spokojeným ženám to stejně sluší ze všeho nejvíce...

Plisovaná sukně + tričko s potiskem + džínová bunda

Top říká rock'n'roll, sukně říká to stejné, ale dodává, že je navíc super ženská a tolik rafinovaná. Nazujte k ní kožené kotníčkové boty, stylový batůžek nebo ledvinku a vyrazte do víru velkoměsta.

spring

Pouzdrová sukně + džínová košile + lodičky

Nemáte v práci striktní dress-code, ale rády byste úplně extra nevybočily z řady? V tom případě vsaďte na tolik lichotivou „pouzdrovku“ v midi délce, džínovou košili (popř. modrou bavlněnou a volnou) a klasické lodičky. Business casual outfit je hned na světě!

spring

Džíny + pruhované triko + kožená bunda

Tak pohodlné, tak cool a tolik nadčasové „kombo“, že si z tohoto outfitu budete chtít udělat svou uniformu na následujících několik měsíců. A čím docílit více ženského vzhledu? Třeba klasickou červenou rtěnkou!

spring

Trenčkot + culottes + pantoflíčky

Světlé barvy nikdy nic nezkazí a mix bílé, béžové a dalších tělových odstínů je tak osvěžující a elegantní. A navíc! Trenčkot unosíte několik sezon a culottes, volné kalhoty v délce do půlky lýtek si zamilujete natolik, že je budete chtít nosit od pondělí do neděle, do práce, na rande i na sobotní trhy.

spring

Také si přečtěte:

 

Nezapomínejte po zimě na správnou výživu!

Odborníci Světové zdravotnické organizace (WHO) doporučují 5 porcí ovoce a zeleniny každý den jako součást správné výživy. Jednou z těchto porcí může být 200 ml 100% džusu nebo 100g kapsička pyré.  Výzkum říká, že více než polovina Čechů (56,7 %) pije méně než 3 litry džusu týdně. Češi preferují džusy ovocné, pouze 38 % populace prohlásilo, že pije džus zeleninový (většinou dospělí). Asi 55 % zná pyré jako volně prodejný výrobek.

Reklama