jahody

Ano, vidíte správně. Opravdu je možné za sběr jahod vyhrát až 10 000 korun a spoustu dalších zajímavých cen. Kde ale teď v zimě vzít jahody? Nezoufejte. Nejedná se totiž o sladkou pochoutku nýbrž o samolepky s označením jahod, které jsou součástí soutěže Poštovní spořitelny.  Ta totiž v rámci své nové kampaně na Era spoření nabízí lidem možnost zapojit se do celorepublikové soutěže o hodnotné ceny.

Akce spočívá ve sbírání jahodových samolepek, které se v různých podobách objevují na všech možných místech a jsou všem dostupné stejně jako produkty Era.  Pokud na ně narazíte, tak neváhejte a sbírejte. Na každé se nachází unikátní kód, který je možné odeslat buď pomocí SMS zprávy nebo bezplatně zadat do připraveného formuláře na stránkách www.erasporeni.cz.  

Na této internetové adrese máte navíc možnost vypěstovat si vlastní jahody a získat tak další výherní kódy. Čím více kódů pošlete, tím větší máte šanci, že dosáhnete na nejvyšší výhru.  Pro první tři nejúspěšnější sběratele je totiž připraven Osobní účet od Poštovní spořitelny s počátečním kapitálem ve výši 10 000 korun.

Jahody se objevují opravdu všude kolem nás a jsou všem dostupné. Máte šanci je najít při čtení novin, při procházce městem nebo při surfování na internetu. Zapojte se do soutěže a vyhrávejte hodnotné ceny.

Reklama