Dnes si se můžete zasoutěžit o tři poukázky od TIME-OUTu v hodnotě 500 korun! Chcete je? Stačí strávit den se Ženou-in a sbírat body.

Pravidla jsou jednoduchá:

Bodovací soutěž začíná právě teď 25. března 2010 v 8.00 hodin a končí o 24 hodin později. Tedy v pátek 26. března 2010 v 8.00 hodin.

Do soutěže jsou automaticky zapojeny všechny čtenářky, které se během této doby přihlásí na stránky magazínu.

Jak sbírat body?

Body se vám budou samy připisovat za aktivitu v rámci magazínu Žena-in. Můžete je získat za přečtení článku, rozkliknutí jednotlivých stránek, přidávání komentářů v diskuzích a pod články. Body se vám budou připisovat také za každou hodinu strávenou na Ženě-in.

O co se hraje?

Ve hře jsou tři dárkové poukázky od TIME OUTu, každá v hodnotě 500 korun.

Jak výhru získat?

Výhru udělíme dvěma nejaktivnějším čtenářkám a jedné náhodně vybrané. Znamená to tedy, že první dvě čtenářky, které budou nejvíce aktivní, a tedy nasbírají nejvíce bodů, získají poukaz.

A aby měly šanci i ty, které se zapojily na poslední chvíli nebo nemohly strávit u počítače celý den, ze všech účastnic soutěže vylosujeme ještě jednu, která taktéž dostane poukaz za pětistovku.

POZOR! Pokud se na vás štěstí neusměje, nevěšte hlavu! Slevu 50 procent na novou mikinu totiž může získat každý. Stačí vzít tu starou a věnovat ji na charitu. Více čtěte ZDE.

Reklama