• KLASIK

Tenhle chlapík je sympaťák a příjemný společník. Na party dorazí v oblíbeném svetru či košili a etiketu má v malíčku. Nepotrpí si na výstřednosti. Buďte tedy přirozená a nepředvádějte se. S úsměvem ho pozvěte na sklenku tradičního Metropolu. S konverzací nebude problém, tu obstará on.

  • DRSŇÁK

S kým máte tu čest, poznáte už při potřesení rukou. Dorazil pořádný mužský, který rád sleduje sportovní kanály a s ničím se moc nepáře. Rovnou ho pozvěte na něco ostřejšího jako domácí pálenku nebo whiskey a máte vystaráno. Rozhodně si ho získáte, když řeknete, že jste milovnice tataráku, domácích uzenin a klobásek.

  • ŠAMPÓN

Tak tohle je úplně jiná kapitola. Většinou na večírek dorazí se zpožděním, protože hodiny ladil svůj outfit. Vypadá jako by vypadl z posledního čísla módního časopisu. Během večera vám předvede svůj nejnovější model mobilu a povypráví o cool dovolené na Bali. Určitě kývne na sklenku prosecca či jiného šumivého moku, protože je in a všichni přece chtějí mít vyfocenou láhev Mionetta na Instagramu. Získáte si ho povídáním o oblečení, návrhářích, luxusních autech, Kim Kardashian, atd.

  • TAŤKA

S tím si hezky popovídáte, pokud vás zajímají děti, případně domácí mazlíčci. Dovedou o nich totiž vykládat dlouhé hodiny. Pohodlně se usadí na barovou židličku, kde vydrží klidně celý večer. Potěšíte ho sklenkou bílého nebo červeného vína, nejlépe moravského z Habánských sklepů. Než ale zaútočíte, ověřte si, že je taťka rozvedený a má vyřešenou minulost. Jinak utíkejte za klasikem. 

  • PARTY BOY

Typ, co obráží nejrůznější akce, kde alkohol teče proudem. Večer odstartuje pivem a pravidelně ho bude prokládat panáky jakékoliv značky. Jeho rajónem je parket. Pokud nebudete jeho spřízněnou duši, která s ním bude držet tempo, vyrazí zase o dům dál, protože noc je ještě mladá. Navíc v každém podniku má kamarády, nikdy tedy není sám. Jestli tedy obíhání večírků není vaší oblíbenou činností, zapomeňte na něj.

  • HIPSTER

Mezi ostatními bude díky své image vyčnívat. V prvních pěti minutách vás stihne poučit, jak žít víc eko, bio, udržitelně a friendly. Má rád vše berlínské a také vše, co vypadá dobře. Proto pro něj zvolte nějaký parádní míchaný drink jako třeba Avanti Spritz. Protože si velmi zakládá na stravě, zabodujete, když ho pozvete  na večeři, co je raw, vegan, paleo, sugar free nebo gluten free. 

  • SNOB

Za všech okolností očekává to nejlepší a nebojí se to dát najevo. Bude tedy těžké ho získat. Potrpí si na prémiový alkohol, který není nejlevnější. Nezvěte ho, raději buďte natolik okouzlující, že pozve on vás. Pokud máte šaty, které kopírují vaše ženské linie a dechberoucí dekolt, bude to hračka. To on totiž rád.

  • DIETÁŘ

Vsaďte se, že jste se zrovna trefili do chvíle, kdy tento člověk drží nějakou detoxikační kúru, dietu nebo půst, takže mu nic nebude vhod. Nevěšte hlavu, s tím prostě nic nenaděláte. Zaručeně se ale dozvíte nejnovější dietologické trendy a výživová doporučení. Přejděte to s úsměvem a ponechte tohoto jedince svému osudu.

Foto: Shutterstock.com

  • POHODÁŘ

Oblíbenec všech, který nic neřeší a skvěle se baví za každé situace. Dokáže promluvit s každým a naprosto o všem. Je to diplomat každým coulem. Všichni ho proto rádi vidí a vyhledávají jeho společnost. Když je potřeba, dokáže zažehnat krizi nebo nabídne pomoc. Takového muže je radost ulovit. Máte smysl pro humor a nejste žádná fiflena? Pak máte téměř vyhráno. Pohodáře můžete pozvat na cokoli, nepohrdne ničím.

Reklama