Léto je jako stvořené k různým románkům. Jste volná, chcete si užít nějaké to rozptýlení a láká vás dobrodružství? Máme pro vás několik zaručených tipů! A jaká že jsou základní pravidla pro letní flirt? Nikdy nic neplánujte, buďte spontánní a jednejte! Líbí se vám muž, opalující se na dece kousek od vás? Na nic nečekejte a sbalte ho! Jak na to, vám právě teď poradíme.

muž

Ať už jste na české pláži, nebo na té zahraniční, vždy a všude platí: Nebojte se, buďte uvolněná a hlavně sebevědomá! Vždyť jste krásná žena, takže se nemáte čeho bát! A víte, co se říká: Kdo se bojí, nesmí do lesa. :) Pojďme se podívat na několik situací, které by vás mohly potkat - a my vám poradíme, co dělat.

Situace č. 1: Pochvalte ho!

Procházíte se ve svém hotelovém resortu a nejednou vám do oka padne muž, jehož postava je až snová. Samý sval a šlacha. Toho prostě musíte mít!… A co říct?
„Prosím Vás, hledám posilovnu, ukážete mi, kudy mám jít?Vy to vědět musíte... s takovou postavou.“
Uvidíte, že pobavíte, zaujmete, prostě nahodíte udičku... a na večer máte jistý plán, kdy si možná i vážně zaposilujete. :)

Situace č. 2: Krém na opalování nechte doma

Ležíte u bazénu či na pláži a najednou se všimnete, že vedle vás si rozprostřel ručník opravdový fešák. Co teď?
Vyzkoušejte klasiku s opalovacím krémem, ta totiž funguje. Buď se můžete zeptat dotyčného, zdali nějaký nemá, že vy jste si ho zapomněla, nebo jestli nebude tak hodný a nenamaže vám záda... Případně spojte tyto dvě věci dohromady. Uvidíte, že jen u mazání vašich zad nezůstanete.

Situace č. 3: Elegantní pád do víru vášně

Máte vyhlídnutou svou oběť, která se povaluje kousek od vás, ale stále nevíte, jak navázat kontakt?
Vyzkoušejte fintu s rádoby vyvrtnutým kotníkem. Jděte okolo a najednou sebou „švihněte“. Pozor! Musí se jednat o elegantní pád! Jakmile budete na zemi, chytněte se za nožku a začněte lehce sténat. Jelikož muži mají rádi bezmocná stvoření a obvykle se k nim vrhnou jako vosy na bonbon, máte vyhráno. Ledovat budete jistě až do večera, a co vy víte, možná i přes noc, a nejen kotník. :-)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Jan Werich

Sitauce č. 4: Plavky dolů!

„To je on, srdce mého šampion,“ prolétne vám hlavou, když ho spatříte? Na nic nečekejte a jděte na věc. Vyčkejte, až půjde ke stánku pro něco na zub a bude se vracet. Vyrazte proti němu, rozvažte si vrchní díl (či spodní, dle libosti, pokud nosíte plavky v celku, máte toto dilema vyřešené :-)) a nechte ho těsně před ním spadnout na zem. Pak se nevinně usmějte, držte si oběma rukama odkrytou část (části) těla a požádejte ho, zdali vám plavky nepodá. Uvidíte, jak roztaje jako led v čaji, a bude ruka v rukávě a postupem času nejen tam... :-)

Situace č. 5: Požádejte o laskavost

Máte žízeň, chcete si dát něco osvěžujícího, ale u stánku je šílená fronta? V tom spatříte dobře stavěného chlapáka. Vezměte pár drobných, ale o něco méně, než je skutečná cena drinku, který chcete, a jděte za ním. Požádejte ho, zdali až bude na řadě, by nebyl tak laskav a neobjednal vám drink. Jistě neodmítne, navíc si čistě náhodou při placení všimnete, že nemáte dostatek peněz, on se nabídne, že to doplatí, a vy se mu tak budete muset revanšovat drinkem večer. Neodmítne, tím jsme si jistí. :-)

Rada redakce: Než se do balící akce pustíte, dobře zmapujte terén, aby v okolí nebyla jeho přítelkyně. To byste možná zažila peklo na zemi a reklamace v tomto případě nebereme :-).

Čtěte také:

Reklama