Slunce, voda a vítr jsou živly, které v nás probouzí od pradávna pocit uvolnění a radosti. K dokonalému pocitu štěstí už chybí jen mít prince na bílém koni po svém boku. Jedna z věcí, jak tomu pomůžeme, jsou plavky od firmy Blue Glue.


Letní atmosféra prázdnin a odpočinku je ukrytá v těchto krásných plavkách, ve kterých bude nejedna žena vypadat jako Afrodita vystupující z mořské pěny. Milé dámy, inspirujte se, prosím…

 

Značka Blue Glue využívá jemnou síťovinu, která dodá modelům půvab chytré horákyně, ani nahá, ani oblečená. Pánům tak zůstává prostor na to, aby jejich fantazie dopracovala to, co není na první pohled patrné. Rafinované obrazce, aplikace nebo výšivky strhnout pohled i na naše oči. U modelu Hostage Collerctor například barevné umělé květiny, které dodají plavkám sexy vzhled. Romantický vzhled a naši nevinnost podtrhnou jemňounká parea.

 

U vybraných modelů je podprsenka převážně bez vyztužení, ale s možností vložení vycpávek. Plavky francouzského designu Blue Glue jsou vyráběné na tropickém ostrově Bali z velmi kvalitního materiálu. Jejich předností je kvalita a speciálně zpracované švy, které netlačí a nenechávají žádné otisky na pokožce. Jemný a pružný materiál (88 % micro-polyester a 12 % lycra) je velmi příjemný na dotek.

 

Blue Glue přidává zdarma ke každému zakoupenému modelu nepromokavé pouzdro, které má vodotěsné zapínání a mokré plavky díky němu v tašce už nerozmočí žádný váš oblíbený časopis.

 

Plavky Blue Glue zakoupíte ve velikostech S-M-L, některé vybrané modely také XL v síti prodejen po celé ČR nebo v e-shopu na stránkách

 

www.blue-glue.cz

Reklama