Termín dovolené se vám blíží a vy přemýšlíte, co s sebou do kosmetické taštičky? Nemusíte ihned balit celou vaši koupelnovou skříňku. Vyberte si malé a velmi praktické cestovní výrobky. S nimi bude cestování mnohem lehčí.

sd
1. Suchý šampón, Batiste, 59 Kč/50 ml, 2. Jemné čisticí pleťové ubrousky, NIVEA, 130 Kč, 3. MINI Emulze pro intimní hygienu Fresh, 40 Kč/50ml, 4. Toaletní voda mandarinka & citron & cedr, Yves Rocher, 159 Kč/40ml, 5. Ultra light Nemastný fluid na obličej SPF 30, Piz Buin, 479 Kč, 6. The Ritual of Ayurveda YogiFlow, sprchová pěna, Rituals, 7. The Mascara mini řasenka odstín ultra black, Sephora, 190 Kč

Výše můžete vidět, jak názorně se dá poskládat taková cestovní kosmetická taštička. Každá žena má však jiné potřeby. Některé dámě stačí na dovolené sprchový gel, šampón a opalovací přípravek, jiná se neobejde bez šminek. Ať tak či onak, je skvělé, že na nás kosmetické společnosti myslí. V miniaturním provedení nenaleznete pouze mýdla či deodoranty, ale i řasenky, oční stíny, lesky na rty, sety na pedikúru, a mnohem více. Sestavte si svou taštičku na zaslouženou dovolenou.

Čtěte také:

Reklama