Nevídaný poprask v  pražské restauraci La Republica způsobil Pavel Novotný a modelka Hanka Mašlíková při sázce celebrit. Pavel vyzval Hanku k sázce po vzoru pořadu Vášnivý Jedlík, který pravidelně vysílá TV Spektrum. Křehká blondýnka a bulvární mág poměřili své síly v soutěži zaměřené na megalomanské porce a opravdu se bylo na co dívat. Rvali do sebe obří knedlíky a nic netušící hosté restaurace doslova valili oči, jak se celebrity cpou.

jedlici

Pořad Vášnivý Jedlík vysílá každý všední den a v sobotu TV Spektrum. O co se v pořadu jedná? Hlavní aktér Adam Richman je velkým bojovníkem s opravdu extra velkými porcemi jídla. S příborem v ruce a za hlasitého povzbuzování hostů se utkává například se zdánlivě neporazitelnou armádou krevet, hamburgerů, smetanových šejků a brutálně pálivých papriček. Kromě mega porcí objevuje Adam Richman také unikátní místní a rodinné recepty, které se mnohdy předávají z generace na generaci.

jedlici

V Americe nemá tento „magažrout“ konkurenci, ale co v České republice? Našli jsme opravdu největšího gurmána a požírače takřka čehokoli Pavla Novotného, který se rozhodl vyzvat na souboj české modelky, tentokrát Hanku Mašlíkovou, a poměřit s nimi svůj bezedný žaludek i nenasytný apetit. A protože je Pavel nápadně podobný americkému rekordmanovi, většina přítomných hostů i sami účastníci tušili, jak asi celé klání dopadne.

jedlici

V restauraci La Republica v centru Prahy naservírovali tamní kuchaři celebritám obří kynutý knedlík s vanilkovou omáčkou, povidly a mákem, který vážil jeden kilogram a měl v průměru neuvěřitelných 20 centimetrů! Křehká modelka se v jídle trochu „vrtala“, snědla čtvrtinu knedlíku a nakonec po šesti minutách boj vzdala. „Ráno jsem snídala a netušila jsem, že to bude taková obrovská porce,“ řekla při souboji na svou obranu Mašlíková s tím, že má raději maso, než sladké. Zato Pavel Novotný se rval jako lev a se slovy: „Postrachem všech knedlíků je Pavel – král jedlíků,“ se pustil do obří porce s takovou vervou, že okolním hostům pomalu docházely slova i chuť na sladké. Kynutý knedlík, který spíše připomínal obří bochník chleba, zdolal Pavel za 25 minut a 38 vteřin. „Co se týče jídla, nemám absolutně žádné předsudky,“ dodal Novotný. Hanka Mašlíková kontrovala: „Sázku jsem sice prohrála, ale oproti Pavlovi se alespoň cítím lehce a dobře najezená a není mi špatně.“

jedlici

Pavel odkráčel vítězným krokem z restaurace a u srdce ho hřálo sladké vítězství. Náš vášnivý jedlík se nechal slyšet, že příště vyzve Elišku Bučkovou, prý se mu zdá podvyživená.

Milujete i vy obří porce a jídlo do vás padá jako do bezedné studny? Pak nezapomeňte sledovat každý všední den a v sobotu pořad Vášnivý jedlík s Adamem Richmanem v hlavní roli. Reality show vysílá v Česku TV Spektrum vždy v 11:40 a 12:45 a v repríze každý večer kromě neděle v 18:10 a 18:45.

Reklama