Poslední dnešní příspěvek je od čtenářky Zuzice82, která vyhrála dovolenou v Egyptě. Sázet se, podle ní, vyplatí. A tak sází dál a doufá...

Máme tu poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu. Zaslala ho čtenářka Zuzice, která sází a doufá. Jednou se jí to už vyplatilo!


Ráda bych se podělila i já se svou výhrou, k dnešnímu tématu. Určitě jsem toho názoru: kdo nehraje, nevyhraje. Myslím si, že na každého poctivého sázejícího nějaká ta výhra čeká, jde jen o to vydržet. No a teď k mé výhře. Jednalo se o SMS soutěž kde vyhrával pouze jeden a to zájezd all inclusive do Egypta. Tehdy můj partner dnes již manžel říkal: a víš kolik tam lidí pošle sms, a ne jednu. Já se nenechala odradit a na ty jeho slova do dneška vzpomínám. Vím, že jsem mu říkala, jaké by to bylo se jít v zimě slunit a on se tak usmíval a usmíval a pak jak mi zavolala paní z redakce časopisu, že jsem vyhrála, jsem se usmívala já. Řeknu Vám ten pocit to je něco bombovního, byla to vážně šupa a určitě tomu nevěříte do posledního okamžiku, nebo čekáte, že to úplně tak zadarmo nebude (však známe některé ty výhry ne, vyhráli jste ale musíte...) no takže tady bylo naprosto vše v pořádku a naši cestu jsem pojali jako předsvatební, protože 5 měsíců na to jsem již byli manželé. Takže vsázejte a doufejte. Je pravda, že do teď tomu pár lidí nevěří, že vůbec můžete něco vyhrát, že jsou to všechno předem domluvené podvody, ale já jsem důkaz toho, že opak je pravdou a pokud někdo nechce věřit, ať nevěří a tím pádem nesoutěží. Každý má možnost volby.

Zuzice82

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. května 2012: Sázení

milkaZasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo šestnácté hodiny se, milé čtenářky, dozvíte, která z přispěvatelek získala slíbenou odměnu: pralinky I Lova Milka (viz obrázek).

Reklama