Dovolte, abychom Vám představili nový e-shop SAVETHEDAY.CZ. Obchod, který Vám zachrání nejen den, ale možná i rok, nebo život a v neposlední řadě Vánoce. Jedná se o oficiální e-shop českého zastoupení prémiových značek Leatherman, Ledlenser, Goal Zero, Wiley X a LifeSaver. Nechejte se inspirovat několika tipy na dárky pro bezradné Ježíšky. Uděláte jimi zaručeně radost nejen všem kutilům, outdooristům, dobrodruhům a cestovatelům, ale také všem milovníkům špičkového a kvalitního vybavení. Členstvím v Klubu SAVETHEDAY navíc získáte řadu výhod k nákupu. Pojďte se mrknout!

Nový LEATHERMAN CURL
Dílna sbalená do kapsy

61aa0412938d4obrazek.pngSkvělý dárek pro všechny kutily, montéry a řemeslníky, ale také outdooristy, trampy, rybáře a turisty.
Kompaktní a praktický. Takový je nový multitool LEATHERMAN CURL. Je vybaven patnácti špičkovými nástroji (včetně ultra ostré čepele nože, která je přístupná jednou rukou, pružinových nůžek a nástavce na bity). Přesto je CURL cenově velmi dostupný. S odnímatelnou kapesní sponou nebo nylonovým pouzdrem jej budete mít vždy po ruce.
Na multitool se vztahuje 25 let záruky!
Originální samolepka Leatherman jako dárek! Speciální vánoční edice exkluzivně na savetheday.cz

Doporučená cena: 2990,-Kč
Více zde

LEATHERMAN REV
základní nářadí do kapsy

61aa0466bc89dobrazek.pngNěkdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít neustále po ruce jen to nejzákladnější nářadí, ideálně za rozumnou cenu. Pro vás je tady Leatherman REV. Multitool ve svých 168 gramech skrývá základní nástroje: tradiční multifunkční kleště, jeden nůž, tři šroubováky, tři otvíráky a jeden pilník. S touto výbavou můžete vyrazit na výlet do přírody, ale poradíte si i s drobnými opravami kolem domu. Funkčnost se snoubí s jednoduchostí a s příjemným designem, cenově dostupný.
Na multitool se vztahuje 25 let záruky!

Doporučená cena: 1390,- Kč
Více zde

LEDLENSER H5R CORE
extra odolná a výkonná čelovka

61aa04c4e37bbobrazek.pngKompaktní dobíjecí čelovka s intuitivním ovládáním vhodná i do těch nejnáročnějších podmínek. Nabízí rychlé zaostřování světelného kužele pomocí technologie Advanced Focus System a také plynulé stmívání světelného výkonu v rozmezí 15 – 350 lm pomocí otočného tlačítka.
Hlavice se dá zcela jednoduše vyjmout a oddělit od čelenky. Čelovku tak během pár vteřin přeměníte na praktickou ruční svítilnu.
Díky inovativní technologii FLEX SEALING TECHNOLOGY je svítilna odolná podle indexu IP67, tudíž je zcela odolná proti prachu a odolná proti ponoření do vody na 30 minut do hloubky jednoho metru.
Vztahuje se na ni prodloužená sedmiletá záruka.

Doporučená cena: 1990,-Kč
Více zde

LEDLENSER KIDLED
bezpečné a odolné čelovky pro děti

61aa0512d981eobrazek.pngTyto svítilny jsou svým designem atraktivní pro malé dobrodruhy - pro dívky i pro chlapce, zároveň vysoce odolné dětskému zacházení, snadno ovladatelné a v neposlední řadě bezpečné pro citlivý dětský zrak.
Dětské čelovky s motivy duhy nebo dinosaurů, výkon 5-40 lm, bílé, modré a červené světlo, doba svícení až 18 hod, šetrné pro dětský zrak, bezpečný kryt dobíjecího akumulátoru, snadné ovládání.

Doporučená cena: 550,-Kč
Více zde

GOAL ZERO VENTURE 35 + GOAL ZERO Nomad 10
Solární sada pro dostatek energie - ať už jste kdekoli

61aa058b4b666obrazek.pngSkvělý dárek pro cestovatele, outdooristy a všechny, kteří chtějí být nezávislí na elektrické síti. Nová powerbanka Venture 35 je připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 9600 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí; nevadí ani když spadne do vody. Přes USB-C kabel dobijete POWERBANKu plně za pouhé dvě hodiny. K dispozici jsou 2 USB výstupy a jeden USB-C výstup. Je vybavena 50 lm světlem.
Nomad 10 je lehký a přenosný solární panel určený především pro dobíjení drobné elektroniky na cestách, výpravách, expedicích a všude tam, kde je obtížný přístup ke zdroji elektřiny. Panel lze připevnit na batoh a dobíjet powerbanku za chůze. Optimální je ale nastavit panely kolmo ke slunci pomocí polohovatelného stojánku. Je vybaven technologií autorestart, která obnoví nabíjení v případě odpojení kvůli nedostatečnému slunečnímu svitu. Panel je vysoce odolný proti vodě, sněhu i mechanickému poškození.
Panel Nomad 10 plně dobije powerbanku Venture 35 na přímém slunci za 6-12 hodin.
Mějte dostatek energie pro drobnou elektroniku, ať už jste kdekoli.

Doporučená cena:

LIFESAVER LIBERTY ALL IN ONE orange
sada na filtrování vody

61aa05f2e6a83obrazek.pngVyrazte do přírody a buďte nezávislí na vodním zdroji. Díky LifeSaver Liberty, která odstraní z vody 99,99 % bakterií i virů, můžete zcela bez obav pít vodu z řeky, rybníku i louže.
Set obsahuje filtrační láhev Liberty, čerpací hadici s plovákem, ochranný silikonový obal LIBERTY-oranžový a 3 rezervní uhlíkové filtry.
Díky filtrům LifeSaver budete mít dostatek tekutin i v těch nejnáročnějších prostředích. Ať už jste na výletě v kempu, nebo čelíte přírodní či humanitární katastrofě. Ideální pro camping, cestování, turistiku nebo jakoukoli outdoorovou aktivitu, kdy potřebujete cestovat s dostatkem tekutin, přesto nalehko.
Filtr funguje na principu tlakové nádoby s ruční pumpou. Filtr je možné našroubovat přímo na většinu standardizovaných láhví se širokým hrdlem (CamelBak apod) a dokáže přefiltrovat až 2000 litrů vody rychlostí cca 1,2 l / min. Objem láhve je 400 ml.
Obsahuje vyměnitelnou filtrační kazetu na 2000 litrů, dále vyměnitelný filtr s aktivním uhlím pro odstranění zápachu a pachuti z vody, který přefiltruje 500 litrů.
Filtrační kapacita: bakterie Log 6 (99,9999%), viry Log 4 (99,99%) a mikroorganismy Log 3 (99,9%)
Failsafe – technologie automatického vypnutí systému v případ nutnosti vyměnit filtrační kazetu.

Zvýhodněná cena: 3790,-Kč
Více zde

WILEY X HELIX CAPTIVATE
Nekompromisní ochrana očí a perfektní vidění prohlubující kontrast a sytost barev.

61aa06745487eobrazek.pngPraktický dárek pro všechny outdooristy, turisty, sportovce či rybáře.
Brýle Wiley X CAPTIVATE jsou navrženy tak, aby dokázaly ochránit zrak a zlepšit viditelnost i v těch nejextrémnějších podmínkách. Technologie i materiály těchto unikátních brýlí odpovídají nejpřísnějším bezpečnostním certifikátům podle Amerického národního standardizačního úřadu ANSI. Přesto zůstávají pohodlným a trendy doplňkem.
Moderní technologie CAPTIVATE ještě více zdokonaluje ostrost vidění a vnímání barev. Lidské oko není schopné rozlišit celé barevné spektrum. Jednotlivé barvy se prolínají a tyto barevné přechody (zejména mezi modrou, zelenou a červenou) způsobují problémy s ostrostí vidění. Čočky CAPTIVATE dokáží tyto přechody oddělit a zvýšit tak kontrast a ostrost detailu.
Doporučená cena: 5190,-Kč
Více zde
Pokud chcete dát špičkové brýle Wiley X jako dárek a váháte s výběrem vhodného modelu, využijte možnost koupit dárkový voucher v různých hodnotách. 

Více na Savetheday.cz
61aa06cb967c2obrazek.png

Reklama