romanekMilé ženy-in. Jsme moc rádi a pyšní, že naše čtenářky nezůstaly lhostejné a přispěly postiženému Románkovi na kočárek. Vždyť je to nádherný pocit někomu pomoc. Nikdo nikdy neví, kdy ji může sám potřebovat. „Situace se mění každým okamžikem,“ jak říká pan Šavara, tatínek Románka, kterého jsem se nemohla nezeptat na první dojmy.  

Pane Šavaro, jaký to byl pocit, když jste se dozvěděl, že je částka na kočárek celá?
Úžasný, to se snad ani nedá ani vyslovit. Zvláště nás překvapilo, že to bylo tak brzy!

Na to jsem se chtěla zrovna zeptat.
Je to zdlouhavý proces. Žádostí je hodně. Nadace, které jsme oslovili, mezi sebou komunikují a čekají, kolik která nabídne. Je to logické, mají omezený finanční limit.

Jakým způsobem se k vám kočárek dostane?
Už se moc těšíme, až si pro něj pojedeme do Olomouce. Tam sídlí pro nás nejbližší zástupce firmy Patron, která kočárek vyrábí.

Kam s Románkem v novém kočárku poprvé vyrazíte?
Určitě do přírody v okolí. Doufám, že nám bude konečně přát počasí. A jestli to stihneme, chtěli bychom vyrazit do Trenčína. Tam se koná setkání rodičů s různě postiženými dětmi.

Co byste vzkázal čtenářkám, které vám peníze poslaly?
Moc velké poděkování všem! A samozřejmě také redakci, která se nás ujala a sbírku zorganizovala. Budeme se těšit, že nás navštívíte.

Pozvání rádi přijmeme a pohlaďte za nás Románka!

Během příštího týdne se dozvíte podrobné informace o tom, kolik se celkově podařilo díky vám vybrat, tedy jaký je aktuální stav konta, i kolik peněz se vybralo navíc. Tyto peníze budou použity na pomoc dalšímu dítěti, více najdete ještě ZDE.

Reklama