Světoznámý umělec, kontroverzní fotograf Jan Saudek (73), milovník korpulentních žen a otec osmi dětí, znovu potvrdil, že je svérázný chlapík. Na cestě je deváté dítě, které se má narodit v únoru jeho partnerce, novinářce Pavlíně Hodkové (28), s níž už má dvouletého syna Matěje. Ovšem Jan si stále se svou přítelkyní vyká.

„Bez výjimky jsem si se všemi milenkami vykal, a to dodržím. Tykání mi přijde přece jen poněkud moc intimní,“ odůvodnil Jan Saudek svůj postoj.

Jak Saudek zároveň potvrdil, vážně uvažuje o tom, že svou přítelkyni pojme za manželku. A to i přesto, že ji bláznivě nemiluje. Zda si potom budou konečně tykat, bude záležet na okolnostech.

„Skutečné zamilování trvá maximálně šest až sedm měsíců. Pavlínu mám velmi rád,“ říká Jan Saudek.

Pavlína je vůči Saudkovi neobyčejně benevolentní. Nechala se slyšet, že není žárlivá, milenky svému nastávajícímu toleruje a nadále i bude tolerovat. Navíc nejenže rozumí, vzhledem ke své profesi, fotografování. Ale má i to, co se drobnému, až vychrtlému, vitálnímu Saudkovi na ženách nejvíc líbí. A to jsou nadbytečná kila, patřičně vyvinuté poprsí a především správně formované pozadí potřebné velikosti.

„Na ženě se mi jednoznačně nejvíc líbí zadek, pak mohutné poprsí, proto jsem byl i v porotě Miss XXL. Dvě z dam se pak dokonce staly i mými milenkami. Bylo to naprosto úžasné,“ pochlubil se umělec a pochvaloval si své zážitky. Zároveň připustil, že mohutné ženy ho přitahují od mládí.

„Je to možná důsledek toho, že jsem prožil válku. Krásná, silná a bujará žena je symbolem hojnosti, které se nám tehdy nedostávalo,“ odůvodnil fotograf racionálně svoji slabost pro maxiženy.

Reklama