Po travnatém úletu mám pro vás něco serioznějšího. Česká módní návrhářka Iva Burkertová představuje novou kolekci na jaro/léto 2014 s názvem DUBIK. Inspiraci našla nejen v kruhu – motivu, který prochází celou kolekcí, ale i v netradičních materiálech

Kruh je začátkem i koncem, nekonečnem i jasným cílem a nakonec i láskou, která se nachází v každém z nás. Součástí módní přehlídky je i představení kampaně od nadějného módního fotografa Jana Grombiříka.

n

m

 Minimalistická kolekce s maximálními a netradičními prvky, takový je DUBIK od ODIVI. Střízlivá barevnost, kdy bílá střídá béžovou, použití ekologických materiálů (směsi bio bavlny, bambusu a konopí) a využití pěny používané jako výstuž podprsenek na celé modely, stejně jako motiv kruhu nejen ve střizích, ale v lehkém, na první pohled nevýrazném – nicméně v noci reflexním - tisku, který jemně dokresluje linie jednotlivých modelů – to jsou charakteristické rysy této kolekce.

m

n

K nejvýraznějším modelům patří právě ty z pěny – šaty, šortky a mikiny drží stálý tvar a nepřekvapí je rozmary jarního počasí. Jemné bílé šaty podtrhuje jednoduchý motiv kruhu zdůraznňující ženství, kolekci doplňují elegantní kalhoty s vysokým pasem, typické je opět vrstvení materiálů a využití oversize prvků.

ODIVI

ODIVI je česká módní značka návrhářky Ivy Burkertové, absolventky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (obor multimedia a design), která na trhu funguje od roku 2009. Její kolekce kombinují originální design s pohodlnými materiály, které se dají nosit při různých příležitostech – ráno do práce, odpoledne na schůzku a večer na party. Žena v podání ODIVI je nespoutaná osobnost, která jde za svým, ráda nosí neotřelé modely, ve kterých se cítí pohodlně. Modely ODIVI koupíte v showroomu na adrese Plzeňská 33, Praha 5, v Czech Labels & Friends v Železné 12 nebo online na www.freshlabels.cz a www.odivi.cz.