Adele
Všichni byli zvědaví, jak se na akci oblékne zpěvačka Adele, která se už nějakou dobu pyšní štíhlými křivkami. Sáhla sice po černé, ale moc jí to slušelo. Jednoduchá róba s výstřihem do V byla ozvláštněna vlečkou se třpytivými tečkami. Šlo o značku Armani. Z večera si Adele odnesla ceny za umělkyni roku, píseň roku i album roku. Její návrat byl tedy nadmíru úspěšný.

6203892adf2f0cl.jpg
Foto: Profimedia

Olivia Rodrigo
Osmnáctiletá americká zpěvačka a herečka dorazila na akci oděna do stříbrné. Slipové šaty z kolekce Dior byly poseté blýskavými flitry a kamínky a ve spodní části se jejich sukně rozšiřovala. Ze slavnostního vyhlašování si zpěvačka odnesla cenu ze zahraniční kategorie za skladbu Good 4 U.

ol.jpg
Foto: Profimedia

Gemma Cairney
Opravdovou módní halucinaci předvedla na červeném koberci televizní moderátorka Gemma Cairney. K šatům, na kterých hrála prim fialová a oranžová barva, si oblékla svítivě zelené punčochy. A patřila tak k nejhůře oblečeným dámám večera.

g.jpg
Foto: Profimedia

Olivia Neill
Zarážející byl i model hvězdy sociálních sítí Olivie Neill. Ta na akci odprezentovala žhavý trend následujícího jara, kterým budou velmi krátké minisukně, takzvané mikro. Z jejího modelu, který tvořila sukně a krátký top, ovšem visely nevzhledné nitě. Olivia si přes sebe navíc přehodila podivný kabát a nevhodná byla i volba obuvi.

olka.jpg
Foto: Profimedia

Ashley Roberts
V odvážném modelu si vyšla zpěvačka Ashley Roberts, která sáhla po černých šatech na tělo se sexy průstřihy. Šaty, pod které nebylo možné si vzít podprsenku, (a jejichž sexy vzhled ještě umocňoval vysoký rozparek) byly od značky MÔNOT. Zpěvačka k nim oblékla kožené rukavice.

as.jpg
Foto: Profimedia

Tallia Storm
Téměř žádný prostor pro představivost nenechala přítomným zpěvačka Tallia Storm. Její obleček se skládal z upnutých kalhot a krátkého topu a všude, kam se jen člověk podíval, byla odhalená kůže. Komplet pocházel z návrhářské dílny Mugler.

pos.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Vogue, Elle, Instagram, Eonline