Americká zpěvačka a modelka Zendaya ukázala své dlouhé nohy ve smaragdově zelených šatech, které doplnila lodičkami ve stejné barvě. Jednoduché šaty si žádaly výrazné šperky. Herečka tak dobře zvolila výrazné stříbrné doplňky.

zendaya.jpg

Hvězda reality show a podnikatelka  Kendall Jenner oblékla korzetové květinové šaty od Richarda Quinna, které se ve spodní části rozšiřovaly a podtrhovaly tak její ženské křivky. Pod nimi měla černé latexové body ke krku.

kendall.jpg

Na předávání cen Emmy 2019 dorazil i pár Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones. Herečka ve svých šatech jen zářila. V róbě s jedinečným a sexy střihem, vypadala naprosto dokonale.

catrine.jpg

Krásné stříbrné šaty oblékla australská herečka a spisovatelka Isla Fisher. Róba s dlouhou plisovanou sukní a spadlými rameny působila velmi jednoduše, avšak elegantně. Herečka ve stejné barvě zvolila i psaníčko.

stribrne.jpg

Britská herečka Jameela Jamil zvolila na předávání cen Emmy Awards v Los Angeles mentolově zelené šaty. Tento outfit jí opravdu padl! Jen bychom malinko vytkli muchlající se látku. Na spodní části šatů to nevypadá příliš lichotivě.

mendol.jpgFoto: Profimedia

Které šaty vás zaujaly nejvíce?

Reklama