Šaty a zima. Myslíte, že to nejde k sobě? Pokud jste opačného názoru, pak je tento článek přesně pro vás. Je přece spousta žen, které na šaty nedají dopustit ani v chladných měsících roku. Pro ně máme inspiraci

Jsou ženy, které neodloží kalhoty ani v parném létě, ale jsou i takové, které by si je neoblékly ani v zimě. Jejich nejoblíbenějším oděvem jsou sukně a šaty. My, „kalhoťačky“ sice kroutíme hlavou, ale jejich argumentům musíme dát za pravdu. My sice nosíme nohavice, které možná hřejí více než punčochy, ale kde je psáno, že si pod šaty nemůžou vzít teplé a pohodlné punčochy s příměsí angory, nebo třeba legíny. Pokud máte porovnání, mnohdy hřejí podstatně víc než džíny, které dokážou spíš pěkně studit.

A pak je tady nezanedbatelná stránka, a tou je pohodlí. Žena v šatech z úpletu se bude cítit určitě svobodněji než ta, která je „napasovaná“ v již zmíněných „texaskách“.

Přes šaty můžete nosit stejně dobře vesty, plédy a pletené šály jako přes jakýkoliv jiný „vršek“, který oblékáte ke kalhotám. Přes šaty můžete vzít třeba „džísku“, sako nebo koženou bundičku.

Takže, milé „kalhotačky“, přestaňme se „pošklebovat“ a uznejme, že i v zimě můžou mít šaty něco do sebe.  

Možná, až nakouknete do naší fotogalerie, po nějakých „zimních“ šatech zatoužíte i vy.

FOTOGALERIE obsahuje 13 modelů

Čtěte také:

Reklama