dresss.jpg

Foto: Shutterstock

Ale přibližně v 90. letech ženy začaly experimentovat s tím, jak tento druh šatů nosit i jako viditelný základ outfitu. Uvědomily si, že tento kus oblečení může fungovat velice dobře i sám o sobě. Celebrity nosily tento druh šatů na červený koberec, jiné ženy zase na slavnostní večeře. V mini verzi zase dělaly parádu na večírcích všeho durhu.

Sarah Jessica Parker nebo Kate Moss vydláždily šatům s podobou kombiné cestu a ty se brzy staly mainstreamem. A toto jaro se zase vrací! Podle stylistů celebrit budou patřit k těm devadesátkovým kouskům, které budou opět na výsluní.

FotoJeewt-1-.jpg

Foto: Profimedia, Shutterstock, Profimedia

Pokud jste si tento stylový kousek zamilovaly i vy, dámy, nemusíte čekat na jaro! Jde i o ideální kousek pro vrstvení. Můžete je obléci přes košile nebo trička. Na ně zase můžete vzít slušivé šik sáčko, koženou bundu, svetr nebo klidně mikinu s kapucí.

Ano! Negližé šaty nejsou jen pro elegantně laděné outfity. V dnešní době si můžete ve světě módy dovolit takřka cokoliv. Vezměte k nim tenisky, péřovou bundu nebo kšiltovku. Fantazii se meze nekladou. Když vše dobře sladíte, můžete vytvořit perfektní styling.

FotoJeeet.jpg100% hedvábí, Mango, 5 499 Kč / Bershka, 599 Kč / Zara, 1 199 Kč / Zara, 699 Kč /
Foto: Se souhlasem Zara, Mango, Bershka 

Zdroje: Vogue, InStyle, Stylisté Andrew Gelwicks a Tanya Tamburin