profimedia-0478823914.jpg

Moc dobře víme, že letí tyl. Stejně tak dobře jsme si vědomy toho, že když je něco obvykle opravdu drahého za dostupnou cenu, objeví se kousek všude. Jenže šaty od návrháře Giambattisty Valliho vyčerpaly svůj oslňující potenciál na maximum. Celebrity si je zamilovaly v kampani H&M, kde je oblékla topmodelka Kendall Jenner a od té doby se rozjel řetězec.

profimedia-0481824882.jpg

Kombinaci skvělé ceny a honosného vzhledu neodolala Nikol Švanterová, která si šaty příhodně oblékla na představení nové kolekce od Giambattisty Valliho. Nutno dodat, že v Čechách byly k vidění i na maturitních plesech a dívky v nich vypadaly stejně velkolepě jako Nikol.

profimedia-0443842193.jpg

Kolaborace Giambattisty Valliho a módního řetězce H&M proběhla v létě loňského roku. Tváří se stala Kendall Jenner a kampaň byla focená v Římě. V té době ještě nikdo nevěděl, jakou popularitu budou šaty mít.

profimedia-0478921905.jpg

Americká herečka a zpěvačka Sofia Carson si šaty oblékla na představení kolekce Giambattisty Valliho v roce 2019 v Římě. Ozvláštnila je krajkovými botami a černým páskem, který z romantických šatů vytáhl trochu punku. Vše ale pohřbila zbytečně okázalými náušnicemi a náhrdelníkem.

profimedia-0500596997.jpgZdroj fotografií: Profimedia

Podnikatelka Bozoma Saint John (43) róbu vynesla na akci American Black Film Festival. Když vezmeme v úvahu, že šaty už tak trochu vypadají jako závěs, hodí se k nim náušnice ve stylu třásní. Ostatní asi netřeba komentovat.

Reklama