Na červený koberec se herečka obléká hravě, mladistvě a převážně elegantně. Přezdobené princeznovské šaty u ní rozhodně nečekejte. Dává přednost nápaditý kalhotovým kostýmkům, overalům, košilím nebo extravagantnějším bundám.

Letos se herečka poprvé zúčastnila módního svátku Met Gala, a přestože její outfit rozhodně nebude po chuti každému, neudělala ostudu. Ostatně extravagance a neotřelost je tím, čemu je tento tradiční večer každoročně zasvěcen. Letošní ročník měl navíc jako téma zesnulého návrháře Karla Lagerfelda. Herečka se ukázala v nápaditém obleku od Thoma Browna, který sestával nejen z kalhot a saka, ale také z plisované sukně. Šlo o poctu období, kdy Lagerfeld pracoval pro Chanel.

646ca1d7748cablobid0.jpg

Týden módy v Paříži herečka navštívila v černobílé kombinaci značky Dior. Overal korzetového střihu, pod kterým měla černou košili s nabíranými rukávy, byl potištěný mapou Paříže a ve stejném stylu byla i kabelka.

646ca1e0c0b69obrazek.jpg

Přestože v černé a bílé vídáme Bellu poměrně často, rozhodně nejde o jediné barvy v jejím šatníku. Na něžnější notu, co se barev týče, zahrála na premiéře The Last of Us v Los Angeles. Pro tuto příležitost se oblékla u Valentina.

646ca216cc696blobid0.jpg

Eleganci nepostrádal ani model z premiéry filmu Catherine Called Birdy, v němž si zahrála hlavní roli. Jakožto Lady Kateřina v něm oblékala šaty, což bylo vzhledem k jejímu osobnímu stylu jistě vystoupení z komfortní zóny. Na premiéře ale zůstala svá a oblékla si opět kalhotový kostýmek. Tentokrát disponoval jemným maskáčovým vzorem a zkráceným sáčkem. Šlo o značku Erdem.

646ca23118fe5obrazek.jpg

Bundičku a kalhoty s nepřehlédnutelným barevným potiskem s názvy jednotlivých dnů v týdnů oblékla u příležitosti své návštěvy filmového festivalu v Torontu. Nakoupila u londýnské značky Lazy Oaf, která je známá pestrými barvami a nezapomenutelnými potisky a výšivkami, díky kterým budete středem pozornosti.

646ca259f2a2fobrazek.jpg

Na premiéře filmu Judy o herečce a zpěvačce Judy Garland, v němž hlavní roli ztvárnila Renée Zellweger, se Bella trochu překvapivě ukázala v sukni. Ale jak je jejím zvykem, ani v tomto případě se nevzdala oblíbeného saka. Model s velkými blyštivými kameny vytvořil Christopher Kane a klasické vysoké conversky, které k nim herečka obula, byly příjemným rošťáckým detailem.

646ca2f502945blobid0.jpg

Zdroje: Elle, Vogue, Glamour, ČSFD, Instagram Bella Ramsey Fit

Čtěte také: