Na slavnostní vojenskou přehlídku Trooping the Colour Kate dorazila oděná do bílé. Šlo o první víkendovou slavnost. Blejzrové šaty byly od značky Alexander McQueen a Kate je doplnila dvoubarevným fascinátorem od Philipa Treacyho. Tento kus oblečení si nekupovala, ale pouze ho vytáhla ze šatníku. Oblékla ho totiž už v roce 2021 u příležitosti setkání lídrů zemí G7.

629e16cf6dd06cl.jpg
Foto: Profimedia

Během druhého dne Kate do společnosti, konkrétně na bohoslužbu, vynesla světle žluté šaty z pevné látky od Emilie Wickstead, které měly v oblasti pasu zajímavé překřížení. Na hlavě měla barevně sladěný klobouček dekorovaný květinovými aplikacemi, za kterým nestál nikdo jiný než Philip Treacy.

profimedia-0696845630.jpg
Foto: Profimedia

Na další událost, která byla součástí oslav, zvolila vévodkyně krémové šaty, které působily jako složené z kabátku a sukně, ale skutečně šlo o jeden kus oblečení. Velmi zajímavá byla u tohoto modelu od značky Self Portrait kombinace materiálů – tedy jemného šifonu a silnější látky používané k výrobě plášťů či kabátů, které se říká buklé. Ani tento model Kate neoblékla poprvé, měla ho na sobě už na recepci v roce 2021. Šaty se prodávají také ve verzi bez rukávů.

kate.jpg
Foto: Profimedia

Slavnostní průvod sledovala Kate z balkónu po boku prince Williama a svých tří dětí v šatech s dlouhými rukávy v malinové barvě od návrhářky Stelly McCartney. Díky výrazné barvě byste ji v davu rozhodně nepřehlédli.

profimedia-0697326362.jpg
Foto: Profimedia

Během víkendu ji lidé mohli spatřit také ve výrazném červeném kabátu Eponine London, který na sobě vévodkyně opět neměla poprvé. Oblékla ho už v roce 2021 při uvedení fotografické knihy Hold Still na trh.

profimedia-0696922539.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Vogue, Town and Country, Metro, Harpersbazaar