blobid0.pngSatisfyer Pro 2 Generation 3 je dokonalá hračka ke stimulaci klitorisu. Nástupce oblíbeného Satisfyer Pro 2 přináší mnohem víc než klasický vibrátor s tlakovými vlnami s technologií Air Pulse. Díky jeho dvěma motorům máš nyní také možnost užít si 12 vibračních programů. Převratná je však naše inovativní technologie Liquid Air: extra čepička s tenkou a super měkkou silikonovou membránou vytváří intenzivní vlny, které napodobují vzrušující proud pulzující vody. Pro 2 Generation 3 zaplaví tvoje tělo vzrušením, vytvoří pocit přirozenosti a přinese magické orgasmy, jaké jsi nikdy předtím nezažila. Dáváš přednost dráždění klitorisu známou a zcela bezkontaktní technologií Air Pulse? Pro 2 Generation 3 je dodáván se dvěma nástavci, a tak máš vždy na výběr.

Projdi všech 11 programů tlakových vln, které můžeš používat samostatně nebo je kombinovat s 5 vibračními rychlostmi a 7 vibračními vzory. Díky aplikaci Satisfyer Connect si užiješ ještě více rozmanitosti při svých sólo hrátkách: vytvoř si vlastní rytmy s vibračním návrhářem, připoj svůj účet Spotify a hraj si v rytmu své oblíbené písně, nebo nech svého partnera ovládat tvůj Satisfyer odkudkoli na světě. Aplikace je k dispozici zdarma pro iOS a Android."

64118b16e7c89obrazek.png


Jaké jsou další výhody Satisfyer Pro 2 Generation 3?

Satisfyer Pro 2 Generation 3 přichází v rafinovaném matném designu. Na rozdíl od svého předchůdce je tento inovativní vibrátor Satisfyer Air Pulse vyroben ze 100% bezešvého silikonu šetrného k pokožce Soft Touch Feel, který je velmi hladký a obzvláště hygienický. Díky voděodolnému provedení (IPX7) je nejen ideálním společníkem pro horkou koupel nebo relaxační sprchu, ale také se snadno čistí teplou vodou a jemným mýdlem. Poté, co dosáhneš omračujících vyvrcholení, můžeš snadno dobít integrované baterie vibrátoru pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB.

 obrazek.png

Reklama