61e154333a872obrazek.jpgSatisfyer, světový leader na poli sexuálního zdraví a sexuálního wellness, který propojuje technologické inovace a sexuální zdraví, si za hlavní cíl klade přinášet příjemné zážitky, které působí na všechny smysly, a snaží se je přinášet všem bez ohledu na sexuální preference, sociálně-ekonomické zázemí, věk, pohlaví a schopnosti.

Megwyn White, ředitelka pro vzdělávání ve společnosti Satisfyer a certifikovaná klinická sexuoložka předpovídá následujících pět trendů, které stojí za to sledovat v roce 2022.

Smyslový Sex - zvýšení potěšení prostřednictvím přidaných smyslových zážitků

V post-covidém světě se posilování propojení se sebou samými a také s lidmi v našem okolí ukázalo jako jeden z hlavních směrů na poli sexuálního wellness. Horkými tématy v letech 2020 a 2021 byla vědomá masturbace a tantrický sex. Pro rok 2022 to podle Satisfyer bude smyslový sex. Při smyslovém sexu dochází k zapojení co možná největšího množství smyslů, což vede ke zvýšenému sexuálnímu prožitku a prohloubení intimity s vybraným partnerem.

Od vizuálního, přes zvukové a hmatové vjemy, smyslový sex vám může pomoct odbourat tlak, který s sebou nese zaměření se striktně na genitálie. Smyslový sex slibuje širší spektrum prožitků, tím že zapojuje celé tělo a smyslové vnímání.

Jedním ze způsobů jak prozkoumat smyslový sex je zapojit hudbu, která cílí na stejné oblasti mozku jako jídlo, drogy a sexuální potěšení. Tzn. že když propojíte svůj oblíbený playlist se sexem, pomůže to vaší mysli a vašemu tělu lépe vnímat rozkoš. Navíc člověk nevnímá hudbu pouze ušima. Také jiné části těla jsou schopny vnímat zvuk, což je jeden z důvodů proč koncertní síně působí tak intenzivně.

Sexy Secret

61e1546fe57f9obrazek.jpgV roce 2021, činil největší přírůstek tržeb společnosti Satisfyer z nositelných (wearable) produktů, vč. Sexy Secret. Toto zařízení je kompatibilní s aplikací Satisfyer Connect app a může být ovládáno vzdáleně a přinést tak neočekávané potěšení a zábavu. Po roce intenzivního lockdownu jsme si v Satisfyer všimli, že páry začaly nahrazovat ložnici barem a stejně tak prodeje téhle věcičky rostly. Někteří fanoušci Satisfyeru se nám ozvali s tím, že jim nositelné produkty umožnily zůstat propojení a zachovat tak jiskru sexuálního života i po návratu do dřívějších kolejí. Za nejzajímavější považují fakt, že s dálkovým ovládáním nikdy nevíte, kdy váš partner Sexy Secret zapne, což s sebou nese příjemný moment překvapení. Nositelné produkty představují kreativní způsob jak zůstat intimně propojeni bez ohledu na to, jak daleko od sebe jste.

Anální hrátky

61e1547eaa05bobrazek.jpgAnální sex možná není pro každého, to ale neznamená, že byste se měli vyloženě vyhýbat potěšení, které přináší společné prozkoumávání anální oblasti. Anus má tisíce citlivých zakončení a díky tomu může orgasmu skrze anální stimulaci prostaty nebo bodu G dosáhnout jak muž tak žena. Podle nedávného průzkumu1 provedeného Centrem pro kontrolu nemocí (CDC - Centers for Disease Control), připouští 36% žen a 44% mužů ve věku do 55 let, že měli anální sex s partnerem opačného pohlaví. Tato statistika boří vžitou iluzi, že anální sex je převážně doménou mužů homosexuálů.

Přestože anální sex s penisem se může zdát velmi přitažlivým, existuje také spousta jiných způsobů, jak tento způsob sexu prozkoumat, a které nezahrnují penetraci. Jelikož je anus plný citlivých nervových zakončení už hrátky ve formě mačkání hyždí a zajistit si tak lepší přístup k pánevnímu dnu a prostatě může posunout sexuální zážitky na jinou úroveň. Stimulace perinea jako forma análních hrátek může také navodit silně pozitivní pocity a vjemy, obzvlášť v případě mužů kdy stlačení oblasti při vyvrcholení může orgasmus silně umocnit. Ať už jde o prstohrátky přes rimming, spanking nebo používání rozličných pomůcek jako jsou anální kolíky nebo anální kuličky společnosti Satisfyer, které se jmenují Love Beads nebo dokonce používání jiného typu zařízení na sexuální wellness, je důležité rozšířit naše vnímání análního sexu a análních hrátek tak, že si pod nimi nebudeme představovat pouze penetraci jako jediný zdroj rozkoše.

Satisfyer uvádí, že v posledních 3 měsících se 2 z jejich análních kolíků zařadily mezi 20 nejoblíbenějších produktů, které jsou používány spolu s aplikací Satisfyer Connect app. Vzhledem k tomu, že s aplikací je kompatibilních přes 160 produktů, lze jednoznačně konstatovat, že anální hrátky jsou na vzestupu.

Povídkaření

61e15497d70adobrazek.jpgPoužívání aplikací v oblasti sexuálního wellness je nadále jednou z nejrychleji rostoucích trendů v sexuálních technologiích a to díky tomu, jak uživatelé objevují jejich široké využití ve vzdáleném propojení s partnerem kdekoliv na světě. Aplikace Satisfyer Connect App má nyní více než 200 tis. aktivních uživatelů měsíčně, což představuje 110% meziroční nárůst s celkovým množstvím instalací převyšujících 700 tis.

Uživatelé si užívají možnost najít ten správný rytmus pro svůj orgasmus stejně jako možnost experimentovat s aktivní kontrolou, ať už spolu s jejich partnerem nebo sami. První svého druhu, platforma Satisfyer’s Remotyca, která umožňuje uživatelům poslouchat erotické povídky a zároveň je projektovat do připojeného zařízení na sexuální wellness, byla třetím nejpoužívanějším prvek této aplikace. Experti považují tuto zcela novou formu technologii za jeden z hlavních trendů roku 2022.

Potěšení bez předsudků

Satisfyer je hlavně zvyšování potěšení pro každého bez ohledu na pohlavní příslušnost, rasu, věk či sexuální prefence. Megwyn pro rok 2022 očekává lepší pochopení toho, že sexuální zážitky jsou pro každého, ale zároveň pro každého různé, a to v závislosti na různých faktorech. Na své misi za otevřenost v intimitě a snaze rozvířit diskusi ohledně sexuálního potěšení, sebelásky a sexuality, očekává, že unisex produkty budou v roce 2022 mezi těmi nejoblíbenějšími.

K prozkoumání unisex produktů doporučuje Satisfyer následující:

Twirling Fun

61e154b5b57fbobrazek.jpgSatisfyer Twirling Fun se postará o velmi přesnou stimulaci pomocí silné, cirkulující vibrace, a hodí se tak na klitoris, stydké pysky nebo jiné erotogenní zóny. Jeho sportovní design doplňuje intuitivní ovládání.
Cena: 1,031 Kč

Ultra Power Bullet 8

61e154c916285obrazek.jpgTato vibrační patrona je vhodná pro ty, kteří mají rádi něco speciálního: díky svému jedinečnému designu a ovládání pomocí aplikace nabízí Satisfyer Ultra Power Bullet 8 celou řadu možností pro smyslné okamžiky.
Cena: 1,031 Kč

Endless Fun

61e154e12aa49obrazek.jpgToto smyslné, snadno přenosné zařízení je určeno pro každého bez rozdílu pohlaví a nabádá ke zkoumání vaší představivosti, zejména v partnerském vztahu. Měkká silikonová hlavice je otočná o 180° a umožňuje všestranné využití této hračky ve všech myslitelných polohách.
Cena: 1,289 Kč

Pro více informací navštivte www.satisfyer.com
61e15455d2fffobrazek.jpg