Jaké produkty konkrétně jsme testovaly?

5aba0f3840d7bobrazek.png

Satin Body ™ Hedvábné tělové mléko s bambuckým máslem je obohaceno o vitamin E a dodá vám pocit luxusu a nekonečného hýčkání. Okamžitě zklidní vaši pokožku a poskytne vám okamžitou úlevu od pocitu vysušení. Je klinicky prokázáno, že hydratuje po dobu 24 hodin.
Satin Body™ Tělový krém s bambuckým máslem obsahuje také mangové máslo, slunečnicový olej a olej z meruňkových jader a je klinicky prokázáno, že okamžitě hydratuje pokožku a udržuje ji hydratovanou po dobu 24 hodin. Umožní vám relaxaci a uvolnění v pohodlí vašeho domova.
Satin Body™ Revitalizační peeling s bambuckým máslem zanechá pocit povzbuzení a osvěžení. Je dost šetrný na to, aby mohl být používán každý den, odstraňuje suché části kůže a dodává jí hydrataci. Svou znovu oživenou, saténově hladkou a jemnou pokožku si hned zamilujete.
Satin Body™ Sprchový gel s bambuckým máslem vás zahalí bohatou zklidňující pěnou a zanechá vaši pleť krásně svěží. Vaše tělo vám zcela jistě poděkuje. Sprchový gel pomáhá s problémy se suchou pokožkou, hydratuje ji a vyživuje. Užijte si pocit jemné a saténově hladké pokožky.

Klára Wimmerová, produkce marketingu
Přiznám se, že poté, co jsem se před dvěma lety stala maminkou, péči o sebe věnuji naprosté minimum času. Používám jen ty nejnutnější kosmetické produkty (sprchový gel nebo mýdlo a šampon). Tělová mléka nebo krémy a peeling rozhodně nepatří do mé běžné výbavy. Nyní ale přišla díky testování nové řady Satin Body možnost vrátit se do doby, kdy jsem je používala hojně a ráda. A musím říct, že díky produktům z řady Satin Body jsem konečně zase našla motivaci k tomu, abych se o sebe lépe starala. Vyšetřila jsem si čas poté, co syn usnul, a vyzkoušela všechny produkty naráz, abych otestovala nejen to, jak fungují jednotlivě, ale i jak se doplňují.
Musím potvrdit, že společně fungují opravdu velmi harmonicky, vůně je nádherná, intenzivní a hlavně jednotná. Byla by škoda se ochudit o ten pocit, když voní celé vaše tělo - kůže je sametová díky bambuckému máslu, a nejenom úžasná vůně, ale i pocit hebkosti vám vydrží opravdu hodně dlouho. Sprchový gel jsem použila klasicky a zkombinovala ho při koupeli s peelingem. Tělovým mlékem jsem poté ošetřila celé tělo a na citlivější místa jsem použila ještě tělový krém. Když jsem uléhala, připadala jsem si jako zahalená do voňavého a měkkého obláčku, který mě ukolébal do snu, a ten příjemný pocit mi vydržel i ráno po probuzení.
Doporučuji novou řadu Satin Body všem unaveným maminkám bez energie, které zatím nemají tu možnost odpoutat se od miminka nebo batolete na delší dobu a zajet si na nějakou tu kúru do skutečných lázní. I doma si totiž můžete zprostředkovat luxusní lázeňský zážitek. :)

Žaneta Podlahová, produkce marketingu
5abcb863d234dobrazek.pngPřiznám se, že co se týče péče o pleť, tak na to jsem doslova pes! Svůj obličej hýčkám nejlepšími přírodními produkty. Naopak péči o tělo znatelně zanedbávám a v zimních měsících to platí dvojnásob. Se sprchovými gely si vystačím z drogerie a mé tělo na rozdíl od obličeje netrpí suchou pokožkou, tudíž mé tělo nijak nehydratuji. Navíc jsem měla po všech tělových krémech a mlék pocit, že se celá „lepím“ a cítila jsem se celý den poněkud nekomfortně. Své tělo pravidelně hydratuji pouze v létě, kdy používám lehká tělová mléka s obsahem Betakarotenu, abych prodloužila mé opálení.
Když se ke mně dostala nová tělová sada Satin Body od Mary Kay, která obsahuje sprchový gel, revitalizační peeling, tělové mléko a tělový krém, ihned jsem si vypěstovala novou závislost!
Nejvíce jsem se z této sady zamilovala do sprchového peelingu, který obsahuje velmi jemná zrníčka, takže pokožku nijak nedřete. A ten pocit po umytí? Nepopsatelný. Tak dokonale čistou a jemnou pokožku jsem po žádném sprchovém gelu ani peelingu neměla. Více nepopsatelná je vůně, která se mi na těle drží doslova celý den. Je to dokonalá směs jemné svěží vůně. Ani bych nepoznala, že za tou vůní stojí bílý čaj a citrusy.
Stejně tak mi celé tělo krásně vyčistí a provoní sprchový gel. Pokud jste příznivci hutnějších krémů, tak Whipped Shea Creme je to pravé pro vás! Dodává pokožce pořádnou dávku výživy a hydratace. Na mě je tento krém až moc hutný, nicméně jsem pro něho našla to správné využití! Mažu si s ním občasné odřeniny na loktech, když to na boxu přeženu. :) Odřeniny jsou za pár dní pryč. Naopak tělové mléko Silkening Body Lotion mi naprosto vyhovuje. U něho ten nepříjemný lepivý pocit neshledávám.
Sada Satin Body se opravdu povedla. Taková sada „domácích lázní“. Každý večer se těším na tu dokonale jemnou vůni.

Uložit

Reklama