Ne nadarmo se říká spát jako v bavlnce, vždyť bavlna je pro své skvělé vlastnosti nejčastěji používaným a nejoblíbenějším materiálem pro ložní povlečení. A díky moderním technologiím můžeme sobě i své ložnici dopřát nejen klasickou bavlnu, jak ji znaly naše babičky. 

Mako Satén

Povlečení z Mako Saténu patří mezi ty nejjemnější materiály, které můžete své ložnici dopřát. Milujete ten pocit, když se uložíte do postele a obklopí vás neobyčejná jemnost, ze které už nechcete nikdy ven? Pak je Mako Satén to pravé pro vás.

Jedná se o bavlněné povlečení je vyrobené ze 100% čisté česané mako bavlny, která prochází charakteristickým procesem mercerisování. Díky tomuto speciálnímu zušlechťovacímu postupu se zvyšuje lesk a hlavně odolnost tkaniny proti opotřebování. Vydrží vám tak dlouho měkké a jako nové. Přidejte si k tomu navíc již zmíněnou jemnost a krásné syté barvy moderních vzorů a získáte povlečení dokonalé kvality, ve kterém je radost každý večer usínat.

Mako Jersey:

Povlečení Mako Jersey je oboulící bavlněný úplet vysoké gramáže. Zamiluje si ho každý, kdo si při spánku rád vychutnává měkkost a jemnost, ovšem nezapomíná ani na praktičnost.

Jeho speciální úprava zaručuje opravdu vysokou jemnost, neuvěřitelnou měkkost a v neposlední řadě také výbornou regulaci tepla - v zimě zahřeje, v létě naopak chladí. Ložní povlečení z Mako Jersey vyžaduje minimální péči, je tedy opravdu nenáročné na údržbu: nemusí se žehlit a bez problémů jej lze sušit i v sušičce.

Pro maximální pohodlí můžete povlečení doplnit i Mako Jersey prostěradly.

Bavlněný satén:

Povlečení z bavlněného saténu je na trhu k dostání o něco delší dobu a už si stačilo podmanit velkou část našich ložnic. Zamilujte se do něj také a proměňte obyčejný spánek v luxus a maximální pohodlí.

Saténové povlečení je vyrobené z vysoce kvalitní bavlněné příze s jemným leskem na povrchu. Bavlněný satén kombinuje ty nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Je krásně hebký a jemný na omak, zároveň je však velmi pevný a také trvanlivý, často bývá opatřen i nežehlivou úpravou. Jemný lesk mu navíc dodává luxusní vzhled.

V materiálu už máte jasno, a co vzor? Vyberte si v naší fotogalerii

Zdroj:www.4home.cz.

Čtěte také:

Reklama