Bylinná síla Šatavari se nachází v mnoha krémově zbarvených, hustých hlíznatých kořenech.

Využití účinků Šatavari pro zdraví žen (a i mužů!)
Šatavari můžeme přeložit jako „ta, která má sto manželů“. To odkazuje na její vyhlášenou pověst velmi silného reprodukčního tonika. A navíc podle legendy poskytuje Šatavari ženě dostatek vášně a vytrvalosti pro sto manželů. Chladivé, sladké a mazlavé vlastnosti kořenů pronikají hluboko do reprodukční tkáně a podporují plodnost. Šatavari také podporuje zdravý menstruační cyklus, pomáhá při klidném přechodu do menopauzy a může pomoci matkám během těhotenství, porodu a kojení.
5c6eab158b30eobrazek.png

Výhody šatavari nejsou ale omezeny pouze na ženský reprodukční systém. Šatavari je stejně prospěšná i pro mužský reprodukční systém. Ve skutečnosti má Satavari ještě jeden překlad: nazývá se „mnohonásobně“, což naznačuje její schopnost podporovat plodnost, zdravé reprodukční tekutiny a zdravou produkci spermií.

Užívání šatavari je jednoduché
Zahrnutí Šatavari do vaší bylinné lékárničky a pravidelného režimu je docela jednoduché. Šatavari je účinná, pokud je užívána samostatně nebo i jako součást bylinného přípravku. Lze jí užívat mletou v kapslích nebo jako samostatný prášek. Její chuť je hořká a sladká a ve skutečnosti chutná velmi dobře, což jí dělá snadno konzumovatelnou.

Reklama