Zeptal jsem se svých kolegyň, kde prožily svoji nej dovolenou? První odpověď jsem dostal od Saši Stuškové. Na svou nej dovolenou se teprve chystá...

Nej dovolenou prožiju teprve asi až letos...

Jsem známá svojí aerofobií, tedy panickým strachem z létání, takže veškeré moje (naše) dovolené se odvíjely jen v blízkých okolních státech. V dětství s rodiči to bylo zase jen v zemích RVHP, ale to bylo z jiného důvodu. Asi zatím „nejexotičtější“ a pro mě nejvzdálenější dovolená byla u tety v Londýně, kam jsem se mlátila dva dny autobusem a trajektem.

Ale letos jsem se konečně „poprvé v životě“!!! odhodlala k letu letadlem. Letíme v červenci s manželem do Řecka na ostrov Kos a už teď je mi z představy vstupu do letadla špatně.

Lidé, bděte!

Ale stejně - nejkrásnější dovolená je u nás chalupě, kde ta letadla pozoruji jen ze země :)

Saša

Téma dne 7.6.2013: Vaše ideální dovolená

uprostred_snezeniNapište mi, zda jste zažila ideální dovolenou jak probíhala. Prožila jste ji...

  • Sama?
  • S partnerem?
  • S dětmi?
  • S rodiči?
  • S přáteli?
  • S někým jiným?

Své příspěvky formou příběhu (doplněného třeba i jednou, dvěma fotkami z této dovolené) posílejte na notoricky známou e-mailovou adresu redakce. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i možnost získat dárek, napište nejpozději do 7.6.2013 a 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, lépe delší. A jaký že můžete získat dárek? Tentokrát je to pěkná knížka (třeba na dovolenou): původní česká detektivka Františka Uhera Uprostřed sněžení (vydala MOBA).

A pokud jste ideální dovolenou ještě neprožila, popusťte uzdu fantazii a napište, jak byste si ji představovala?

Reklama