Nejlepší světové sjezdařky a slalomářky podporované budou na nadcházejícím světovém šampionátu závodit v nových lyžařských helmách, jejichž design speciálně pro Milka „Ski Girls“ navrhla Fiona Swarovski. Svou helmu s křišťály Swarovski vydraží po sezoně i naše nejlepší lyžařka Šárka Záhrobská, výtěžek z dražby bude věnován na dobročinné účely.

Krátce po prvním závodu letošního světového poháru v rakouském Söldenu dorazily Milka „Ski Girls“ v čele se Šárkou Záhrobskou do Innsbrucku, kde je čekalo setkání s designérkou Fionou Swarovski. Přímo v srdci Tyrolských Alp potom nafotily kolekci fotografií, na nichž pózují s helmami a s křišťály od Swarovského.
Helmy s originálním designem budou provázet lyžařky na nejvýznamnější lyžařskou akci letošního roku, Mistrovství světa v alpském lyžování ve francouzském Val d`Isère.

Nejlepší sjezdařky světa měly možnost ukázat také „něžnější“ stránku své osobnosti. V dlouhých společenských šatech se cítily velice přirozeně a focení v originálních modelech si oproti běžnému pózování v kombinézách opravdu užívaly.

„Focení bylo naprosto profesionálně přichystané, fialové šaty nám všem podle mého názoru velice slušely a pro mě to byla příjemná změna. Pracovat jako modelka bych ale nechtěla,“ usmála se Šárka Záhrobská.

„Nápad ozdobit lyžařskou helmu křišťály je zajímavý už proto, že na rozdíl třeba od tenistek si lyžařky nemůžou navrhovat oblečení. Fialové helmy s křišťály si ale určitě také každý všimne,“ říká naše nejlepší lyžařka, úřadující Mistryně světa ve slalomu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama