Rozbolela vás hlava? Trápí vás silnější bolesti hlavy? Při bolestech hlavy většinou pomohou běžné léky z lékárny. Pokud jste dlouhodobě ve stresu, zřejmě se bez nich čas od času neobejdete. Náznaky začínající bolesti hlavy můžeme částečně zmírnit vyšším příjmem tekutin nebo častým větráním v místnosti. V případě, že se však už bolest hlavy rozvine naplno, je mnohdy nutné sáhnout po osvědčené tabletě. Mezi účinné léčivé přípravky patří Saridon®, který svou kombinací účinných látek přináší rychlý nástup účinku, vysokou účinnost a déletrvající působení.

Saridon je analgetikum s rychlým nástupem účinku určené speciálně na bolesti hlavy.

 

Saridon® obsahuje speciální kombinaci tří účinných látek, které jsou vyváženy v poměru 5:3:1. Každá z účinných látek přitom plní svoji úlohu:

·         Paracetamol – prodlužuje dobu působení.

·         Propyfenazon – způsobuje rychlý nástup účinku.

·         Kofein – zvyšuje efektivitu kombinace paracetamolu a propyfenazonu, zesiluje jejich analgetický (proti bolesti) a antipyretický (proti horečce) účinek.

 

Kdy ho použít?

Saridon je vhodné použít především při bolestech hlavy, kdy je potřeba rychlý a zároveň dlouhotrvající účinek. Je také vhodný k mírnění bolesti zubů a menstruačních bolestí. Užívá se jedna až dvě tablety maximálně třikrát denně (mladiství mezi 12 a 16 lety jednu tabletu třikrát denně). Tablety je třeba brát pokud možno po jídle a zapít dostatečným množstvím vody nebo jiné tekutiny.

Velmi důležité je, že Saridon® zajišťuje rychlý nástup účinku. Významné zmírnění bolesti přináší již za 15–30 minut. Lék zároveň poskytuje dlouhodobý analgetický účinek trvající až čtyři hodiny po jeho podání.
Pokud si chcete přestat lámat hlavu s bolestmi hlavy, vyzkoušejte Saridon®!

Saridon® je lék k vnitřnímu použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Saridon® je volně prodejný v lékárnách v balení po deseti a dvaceti tabletách.


Více informací nejen o Saridonu, ale také o bolestech hlavy obecně najdete na www.saridon.cz
Reklama