Rozbolela vás hlava? Trpíte na migrény? Při bolestech hlavy většinou pomohou běžné léky z lékárny. Pokud jste dlouhodobě ve stresu, zřejmě se bez nich čas od času neobejdete. Náznaky začínající bolesti hlavy můžeme částečně zmírnit vyšším příjmem tekutin nebo častým větráním v místnosti. V případě, že se však už bolest hlavy rozvine naplno, je mnohdy nutné sáhnout po osvědčené tabletě. Mezi účinné léčivé přípravky patří Saridon®, který svou kombinací účinných látek přináší rychlý nástup účinku, vysokou účinnost a déletrvající působení.

Složení
Saridon® je kombinací tří účinných látek s následujícím obsahem:
• Paracetamol – 250mg
• Propyfenazon – 150mg
• Kofein – 50mg
Již toto množství účinných látek zajišťuje vysoký analgetický účinek přípravku Saridon®.

Tři účinné látky jsou v Saridonu® vyváženy v poměru 5:3:1. Každá z účinných látek přitom plní  svoji úlohu:
• Paracetamol – prodlužuje dobu působení
• Propyfenazon – způsobuje rychlý  nástup účinku
• Kofein – zvyšuje efektivitu kombinace paracetamolu a propyfenazonu, zesiluje jejich analgetický (proti bolesti) a antipyretický (proti horečce) účinek.

Speciální kombinací těchto tří látek získává Saridon® vlastnosti, které jsou jeho hlavním přínosem:
• Rychlý nástup účinku (již za 15-30 minut)
• Dlouhotrvající účinnost

Saridon® přináší významné zmírnění bolesti již za 15–30 minut. Lék zároveň poskytuje dlouhodobý analgetický účinek trvající nejméně čtyři hodiny po jeho podání. Přípravek Saridon® má dobrý profil bezpečnosti a je velmi dobře snášen.

 

Pokud si chcete přestat lámat hlavu s bolestmi hlavy, vyzkoušejte Saridon®!

Saridon® je lék k vnitřnímu použití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Saridon® je volně prodejný v lékárnách v balení po deseti a dvaceti tabletách.


Více informací najdete na www.saridon.cz

Pro 100 prvních čtenářek, které pod článkem odpoví na následující otázky, máme připravené praktické kovové pouzdro na léky do kabelky.

Jaké jsou vaše osvědčené rady na bolest hlavy?  Co byste doporučila své kamarádce na bolest hlavy? Vyzkoušela jste už někdy Saridon®? Byla jste s ním spokojená? Jak se Vám prostředek proti bolestem osvědčil?

 

 

Reklama