„Před porodem jsem byla docela náruživá. S manželem jsme měli sex skoro každý den, a to i v pokročilejším stádiu těhotenství. Po porodu se moje tělo dávalo nějakou dobu dohromady, což chápu, ale synovi je už osm měsíců a s manželem jsme spolu ještě nespali,“ tvrdí Šárka.

Problém podle ní není v tom, že by neměla chuť na sex, právě naopak. Její apetit se vrátil, ale ona ho raději uspokojí sama. K manželovi totiž po porodu přestala cítit náklonnost.

no.jpg
Foto: Shutterstock

„Nevím, jak je to možné, ale zdá se mi, jako by se veškerá moje láska přesunula na syna a na manžela už žádná nezbyla. A já se dokážu milovat jen z lásky. K manželovi cítím skoro odpor, zprotivil se mi a veškeré jeho snahy o intimní sblížení odmítám. Potom se musím sama tajně uspokojovat,“ svěřuje se žena.

Šárka nemůže manželovi upřít snahu. Zkouší dělat romantická gesta, připravuje večeře, nosí dárky, pomáhá se synem, ale jiskru a touhu se mu v manželce zažehnout nedaří. Sám je z toho podle své ženy frustrovaný a smutný.

„Je mi líto, když vidím, jak moc se snaží, ale při představě intimního styku se mi dělá nevolno. Vadí mi, i když se mě snaží třeba jen pohladit. Mám ho ráda, ale nevím, jestli ho i po porodu pořád miluju. Zkusím tomu dát ještě čas a uvidí se, jestli máme ještě společnou budoucnost,“ uzavírá Šárka.

Čtěte také:

Reklama